Суд Чорногорії схвалив екстрадицію До Квона

Суд Чорногорії схвалив екстрадицію До Квона

Остаточне рішення про його відправку до США або до Південної Кореї має ухвалити міністерство юстиції країни.

Верховний суд Подгориці (Чорногорія) ухвалив рішення про екстрадицію співзасновника Terraform Labs До Квона. Про це повідомляється на сайті суду.

Таким чином суд задовольнив прохання влади як Південної Кореї, так і США. Остаточне рішення про його відправку до США або до Південної Кореї ухвалять у мін'юсті Чорногорії.

«Якщо міністр юстиції схвалить екстрадицію засудженого, це станеться після того, як він відбуде покарання у кримінальній справі щодо фальсифікації документів», – наголошується в ухвалі.

Звинувачення та вирок

Засновника Terraform Labs звинуватили у фінансових махінаціях. У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Затримали Квона й іншого керівника Terraform Labs Хан Чанг Джуна наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Подгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубая за підробленими документами.

Суд Чорногорії визнав його винним у підробленні документів і 19 червня засудив до чотирьох місяців тюремного ув'язнення.

Якщо До Квона екстрадують до Південної Кореї, то йому там загрожує безпрецедентний вирок – 40 років ув'язнення.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крах системи

Проблеми у Terraform Labs почалися 9 травня 2022 року, а за кілька днів ціна стейблкоїна екосистеми Terra – UST, яка формально мала дорівнювати $1, впала до $0,16.

За даними аналітичної компанії Elliptic, інвестори в UST і токен Luna втратили близько $42 млрд. Потрясіння на ринку цифрових активів, що послідували за цим, призвели до краху низки великих компаній.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024