Суд Чорногорії схвалив екстрадицію До Квона

Суд Чорногорії схвалив екстрадицію До Квона

Остаточне рішення про його відправку до США або до Південної Кореї має ухвалити міністерство юстиції країни.

Верховний суд Подгориці (Чорногорія) ухвалив рішення про екстрадицію співзасновника Terraform Labs До Квона. Про це повідомляється на сайті суду.

Таким чином суд задовольнив прохання влади як Південної Кореї, так і США. Остаточне рішення про його відправку до США або до Південної Кореї ухвалять у мін'юсті Чорногорії.

«Якщо міністр юстиції схвалить екстрадицію засудженого, це станеться після того, як він відбуде покарання у кримінальній справі щодо фальсифікації документів», – наголошується в ухвалі.

Звинувачення та вирок

Засновника Terraform Labs звинуватили у фінансових махінаціях. У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Затримали Квона й іншого керівника Terraform Labs Хан Чанг Джуна наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Подгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубая за підробленими документами.

Суд Чорногорії визнав його винним у підробленні документів і 19 червня засудив до чотирьох місяців тюремного ув'язнення.

Якщо До Квона екстрадують до Південної Кореї, то йому там загрожує безпрецедентний вирок – 40 років ув'язнення.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крах системи

Проблеми у Terraform Labs почалися 9 травня 2022 року, а за кілька днів ціна стейблкоїна екосистеми Terra – UST, яка формально мала дорівнювати $1, впала до $0,16.

За даними аналітичної компанії Elliptic, інвестори в UST і токен Luna втратили близько $42 млрд. Потрясіння на ринку цифрових активів, що послідували за цим, призвели до краху низки великих компаній.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024