KPMG та Chainalysis відстежуватимуть цифрові активи в Канаді

KPMG та Chainalysis відстежуватимуть цифрові активи в Канаді

Таким чином аудиторська компанія хоче знизити ризики для біткоїн-бірж, фінансових інститутів та держорганів.

Канадський підрозділ аудиторської компанії з «великої четвірки» KPMG домовився про співпрацю з аналітичною блокчейн-компанією Chainalysis, щоб допомогти місцевим організаціям боротися зі зростанням шахрайства, пов'язаного із цифровими активами. Про це повідомляє The Block.

Як зазначається, KPMG приєдналася до програми Chainalysis «Solution Provider», яка пропонує «суворий моніторинг, підтримку, управління та контроль ризиків для біткоїн-бірж, фінансових інститутів, правоохоронних і державних органів».

У межах програми фахівці KPMG стануть «сертифікованими розслідувачами Chainalysis», що дозволить їм надавати клієнтам допомогу у виявленні та запобіганні незаконній криптовалютній діяльності, дотримуватися правил, що розвиваються, і підвищувати рівень дотримання існуючих вимог щодо боротьби з відмиванням грошей.

«Біржі, криптовалютні компанії, фінансові установи, державні та правоохоронні органи дедалі частіше шукають інноваційні способи, які допоможуть їм відстежувати цифрові активи для розслідування злочинної діяльності», – зазначив керівник відділу криміналістики KPMG у Канаді Енцо Карлуччі.

Чому Біткоїн-спільнота проти методів Chainalysis

Біткоїн-спільнота часто висловлює критику на адресу методів, що використовуються компанією Chainalysis, тому що вони сприймаються як загроза анонімності та конфіденційності, які є ключовими принципами головного цифрового активу.

Користувачі біткоїна цінують приватність і незадоволені тим, що Chainalysis та подібні компанії можуть забезпечувати урядам та фінансовим установам інструменти для спостереження та аналізу їхніх транзакцій. Це сприймається як потенційне порушення принципів децентралізації та свободи, на яких ґрунтується філософія Біткоїна.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відстежувати транзакції навчають українських правоохоронців

Співробітників низки правоохоронних органів в Україні також навчають відстежувати транзакції у блокчейні. Зокрема, відділ кримінальних розслідувань Податкової служби США (IRS) спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели навчання для Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань України.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024