KPMG та Chainalysis відстежуватимуть цифрові активи в Канаді

KPMG та Chainalysis відстежуватимуть цифрові активи в Канаді

Таким чином аудиторська компанія хоче знизити ризики для біткоїн-бірж, фінансових інститутів та держорганів.

Канадський підрозділ аудиторської компанії з «великої четвірки» KPMG домовився про співпрацю з аналітичною блокчейн-компанією Chainalysis, щоб допомогти місцевим організаціям боротися зі зростанням шахрайства, пов'язаного із цифровими активами. Про це повідомляє The Block.

Як зазначається, KPMG приєдналася до програми Chainalysis «Solution Provider», яка пропонує «суворий моніторинг, підтримку, управління та контроль ризиків для біткоїн-бірж, фінансових інститутів, правоохоронних і державних органів».

У межах програми фахівці KPMG стануть «сертифікованими розслідувачами Chainalysis», що дозволить їм надавати клієнтам допомогу у виявленні та запобіганні незаконній криптовалютній діяльності, дотримуватися правил, що розвиваються, і підвищувати рівень дотримання існуючих вимог щодо боротьби з відмиванням грошей.

«Біржі, криптовалютні компанії, фінансові установи, державні та правоохоронні органи дедалі частіше шукають інноваційні способи, які допоможуть їм відстежувати цифрові активи для розслідування злочинної діяльності», – зазначив керівник відділу криміналістики KPMG у Канаді Енцо Карлуччі.

Чому Біткоїн-спільнота проти методів Chainalysis

Біткоїн-спільнота часто висловлює критику на адресу методів, що використовуються компанією Chainalysis, тому що вони сприймаються як загроза анонімності та конфіденційності, які є ключовими принципами головного цифрового активу.

Користувачі біткоїна цінують приватність і незадоволені тим, що Chainalysis та подібні компанії можуть забезпечувати урядам та фінансовим установам інструменти для спостереження та аналізу їхніх транзакцій. Це сприймається як потенційне порушення принципів децентралізації та свободи, на яких ґрунтується філософія Біткоїна.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відстежувати транзакції навчають українських правоохоронців

Співробітників низки правоохоронних органів в Україні також навчають відстежувати транзакції у блокчейні. Зокрема, відділ кримінальних розслідувань Податкової служби США (IRS) спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели навчання для Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань України.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024