Блокчейн Біткоїна знову заполонили записи Ordinals

Блокчейн Біткоїна знову заполонили записи Ordinals

На тлі ажіотажу середній розмір комісії за транзакцію перевищив $10.

Середній розмір комісії за транзакцію у мережі Біткоїна перевищив $10. Подорожчання спровокувала ще одна хвиля інтересу до записів Ordinals, пише Cointelegraph.

За даними BitInfoChart, 16 листопада середня денна комісія за BTC-транзакції досягла нового піврічного максимуму, становивши $18,67. Раптове зростання комісійних зборів за транзакції пояснюється зростанням інтересу ринку до записів Ordinals.

За даними Dune Analytics, на ринку записів Ordinals у період з 25 вересня по 23 жовтня панувало затишшя. Але ситуація змінилася наприкінці жовтня. З 24 жовтня створено понад 6 млн записів, за що було сплачено понад 800 BTC комісійних, це становить приблизно $30 млн.

Про протокол Ordinals

Записи Ordinals хоч і є новаторським підходом до використання блокчейну Біткоїна, однак можуть завдати шкоди мережі кількома способами. Вони значно збільшують розмір блоків, що може призвести до уповільнення транзакцій та збільшення комісій, оскільки майнерам доводиться обробляти більше даних. Це також посилює централізацію мережі, оскільки лише більш потужні та ресурсомісткі майнери зможуть ефективно обробляти великі блоки.

Крім того, використання блокчейну для зберігання даних, не пов'язаних із фінансовими операціями, може відволікати від початкової мети Біткоїна як інструменту для безпечних та децентралізованих платежів.

Слід також ураховувати, що це може призвести до юридичних та регуляторних проблем, оскільки збереження певних типів інформації у блокчейні може порушувати законодавство щодо даних у деяких юрисдикціях.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ordinals-стартап залучив додаткове фінансування

Відзначаючи сплеск активності записів, варто зауважити, що стартап Taproot Wizards, який працює з протоколом Ordinals, залучив минулого тижня фінансування у розмірі $7,5 млн для формування команди розробників.

Проєкт Taproot Wizards використовує запис Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG».

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023