Блокчейн Біткоїна знову заполонили записи Ordinals

Блокчейн Біткоїна знову заполонили записи Ordinals

На тлі ажіотажу середній розмір комісії за транзакцію перевищив $10.

Середній розмір комісії за транзакцію у мережі Біткоїна перевищив $10. Подорожчання спровокувала ще одна хвиля інтересу до записів Ordinals, пише Cointelegraph.

За даними BitInfoChart, 16 листопада середня денна комісія за BTC-транзакції досягла нового піврічного максимуму, становивши $18,67. Раптове зростання комісійних зборів за транзакції пояснюється зростанням інтересу ринку до записів Ordinals.

За даними Dune Analytics, на ринку записів Ordinals у період з 25 вересня по 23 жовтня панувало затишшя. Але ситуація змінилася наприкінці жовтня. З 24 жовтня створено понад 6 млн записів, за що було сплачено понад 800 BTC комісійних, це становить приблизно $30 млн.

Про протокол Ordinals

Записи Ordinals хоч і є новаторським підходом до використання блокчейну Біткоїна, однак можуть завдати шкоди мережі кількома способами. Вони значно збільшують розмір блоків, що може призвести до уповільнення транзакцій та збільшення комісій, оскільки майнерам доводиться обробляти більше даних. Це також посилює централізацію мережі, оскільки лише більш потужні та ресурсомісткі майнери зможуть ефективно обробляти великі блоки.

Крім того, використання блокчейну для зберігання даних, не пов'язаних із фінансовими операціями, може відволікати від початкової мети Біткоїна як інструменту для безпечних та децентралізованих платежів.

Слід також ураховувати, що це може призвести до юридичних та регуляторних проблем, оскільки збереження певних типів інформації у блокчейні може порушувати законодавство щодо даних у деяких юрисдикціях.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ordinals-стартап залучив додаткове фінансування

Відзначаючи сплеск активності записів, варто зауважити, що стартап Taproot Wizards, який працює з протоколом Ordinals, залучив минулого тижня фінансування у розмірі $7,5 млн для формування команди розробників.

Проєкт Taproot Wizards використовує запис Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG».

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024