Ціна біткоїна зросла на 120% відтоді, як Сальвадор став купувати по 1 BTC на день

Ціна біткоїна зросла на 120% відтоді, як Сальвадор став купувати по 1 BTC на день

Рік тому Сальвадор оголосив про амбітний план купувати 1 біткоїн на день для державної скарбниці.

Офіційно пройшов рік з того часу, як Сальвадор став першою країною, яка почала купувати біткоїн щодня, приєднавшись до мільйонів вкладників по всьому світу, які використовують усереднення доларової вартості на ринку криптовалют.

За даними Біткоїна-історика Піта Ріццо, саме цього дня минулого року президент Сальвадору Наїб Букеле взяв на себе зобов'язання купувати по одному біткоїну щодня. Через рік Біткоїн виріс на 120%.

Хоча достеменно невідомо, чи дотримувався Сальвадор цього плану, але якщо так, то за цей час країні вдалося накопичити загалом 365 біткоїнів загальною вартістю 13 мільйонів доларів. Проте базова вартість цих придбань значно нижча – 9,5 млн доларів США, або прибуток у 3 млн доларів США.

Такий результат демонструє потенційні переваги послідовних та виважених інвестицій у волатильний ринок біткоїна.

Час покаже, чи змусять ці результати замовкнути злостивців, які критикували стратегію країни. До Сальвадору було прикуто пильну увагу через купівлю біткоїна, причому скептицизм виник через відсутність прозорості щодо фактичних покупок. Хоча президент Букеле публічно оголосив про володіння 2381 біткоїном, придбаним за середньою ціною близько 44 300 доларів США, перевірити ці твердження досить проблематично.

Сальвадор може принаймні тимчасово скорочувати свої загальні інвестиції в біткоїн. Країна першою у світі зробила біткоїн законним платіжним засобом у вересні 2021 року. Цей крок посприяв розвитку туризму, але привернув увагу міжнародних регуляторів, які побоюються, що країна відходить від долара США.

У міру того, як Сальвадор продовжує освоювати цю незвідану територію, вплив його новаторського плану щодо усереднення доларової вартості – якщо дана Букеле обіцянка буде виконана – без сумніву, матиме велике значення для зниження занепокоєння з огляду на хороші результати.

Біткоїн-освіта здатна змінити світ Біткоїн-освіта здатна змінити світ Менш ніж три роки тому Джон Деннехі, засновник Mi Primer Bitcoin, вирішив створити освітню програму з Біткоїна, щоб розширити можливості сальвадорців. Тепер ця платформа використовується не тільки для навчання десятків тисяч студентів у Сальвадорі, але і для дедалі більшої кількості учнів у всьому світі. Френк Корва 22 червня 2024
«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії «Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції. L0la L33tz 22 червня 2024
Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Аналіз природи та ризиків різних продуктів на основі дохідності, створених на основі Біткоїна. Паскаль Хюглі 22 червня 2024