У США законодавці виступили проти запропонованих біткоїн-податків

У США законодавці виступили проти запропонованих біткоїн-податків

Конгресмени назвали такі вимоги податкової звітності «непрацездатними».

Двопартійна група законодавців США закликала Казначейство переглянути запропонований режим оподаткування цифрових активів. Про це повідомляє CoinDesk.

Таким чином законодавці вирішили підтримати представників Біткоїн-індустрії та юристів, які назвали запропоновану схему оподаткування «небезпечним та неправомірним перевищенням повноважень».

Голова Комітету з фінансових послуг Палати представників Патрік МакГенрі та конгресмен Річі Торрес очолили групу з дев'яти законодавців, назвавши вимогу податкової звітності «непрацездатною».

«Остаточне ухвалення запропонованого останнього варіанта загрожує екосистемі цифрових активів та їх існуванню у США», – йдеться в опублікованому в середу листі.

Що пропонує податковий документ

Правило оподаткування криптовалют було запропоновано у серпні, а у понеділок, 13 листопада, завершився період публічних коментарів,під час якого було отримано понад 124 000 зауважень.

На нещодавніх слуханнях, що відбувалися в режимі аудіоконференції, питання офіційних осіб до представників галузі показали, що податкова пропозиція може бути відкритою для перегляду. Остаточний варіант, швидше за все, буде готовий за кілька місяців

Основним каменем спотикання є те, як у пропозиції розглядаються провайдери хостингових гаманців, платіжні процесори, деякі організації децентралізованого фінансування (DeFi) та інші як «брокери», як податкова звітність. При цьому визначення «брокер» залишається занадто широким і може охоплювати компанії, які не мають традиційних характеристик брокера.

За допомогою нового документа американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів та допомогти забезпечити рівні правила для всіх.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У чому полягає загроза

Представники юридичного відділу біржі Coinbase впевнені, що нові правила можуть створити небезпечний прецедент. Якщо ініціатива стане законом, це поставить «цифрові активи в невигідне становище і загрожує завдати шкоди галузі, яка тільки починає свою роботу».

Представники торгового майданчика також запропонували Біткоїн-спільноті доєднатися до руху проти правил податкової звітності, що розробляються Казначейством США, для цифрових активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024