Ціна біткоїна зросла на 400% відтоді, як його інтегрував Cash App

Ціна біткоїна зросла на 400% відтоді, як його інтегрував Cash App

Шість років тому компанія Block Джека Дорсі, яка надає фінансові послуги, додала підтримку біткоїна, яка з того часу розширилася до лінійки продуктів з відкритим вихідним кодом.

Ось уже шість років один із найбільших фінансових гравців у сфері платежів – Cash App – підтримує біткоїн.

14 листопада 2017 року – це дата, коли Square Джека Дорсі, тепер перейменований на Block, дозволив клієнтам купувати та продавати біткоїн. Це сталося в той час, коли ціна біткоїна почала стрімко зростати після війни за розмір блоку і перевищила 7000 доларів, досягнувши піка у 20 000 доларів того ж року.

Перенесімося в сьогоднішній день: ціна Біткоїна зросла на приголомшливі 400% відтоді як компанія інтегрувала транзакції з криптовалютою, що стало помітною главою в еволюції біткоїн-фінансів.

Ще більш примітно те, що ця подія, схоже, зіграла важливу роль у рішенні Джека Дорсі, тодішнього співзасновника та генерального директора Twitter, стати затятим прихильником Біткоїна. Його публічна підтримка та активна участь у Біткоїні демонструють глибоку віру у трансформаційну силу технології.

Сьогодні Block займається розробкою комерційного апаратного біткоїн-гаманця, а також децентралізованої біржі, окрім інших Біткоїн-проєктів.

Все почалося у 2017 році, коли Square Cash непомітно протестувала можливості підтримки біткоїна, дозволивши деяким користувачам купувати та продавати біткоїн безпосередньо у застосунку. Цей крок перейшов у пробну фазу з базовим інтерфейсом, який відображав баланси у доларах США та BTC.

«Ми вивчаємо, як Square може зробити цей процес швидшим і простішим, і впровадили цю функцію для невеликої кількості клієнтів програми Cash. Ми вважаємо, що криптовалюта може суттєво вплинути на здатність людей брати участь у глобальній фінансовій системі, і ми із задоволенням проводитимемо подальші дослідження», – сказав тоді представник Square.

Цікаво, що під час випробувань основна увага приділялася купівлі та продажу, що відрізняється від традиційного акценту Square Cash на грошових переказах.

Сьогодні Block здійснює продаж біткоїна на мільярди доларів щоквартально, причому біткоїн становить значну частину доходів фінансової компанії.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024