Ціна біткоїна зросла на 400% відтоді, як його інтегрував Cash App

Ціна біткоїна зросла на 400% відтоді, як його інтегрував Cash App

Шість років тому компанія Block Джека Дорсі, яка надає фінансові послуги, додала підтримку біткоїна, яка з того часу розширилася до лінійки продуктів з відкритим вихідним кодом.

Ось уже шість років один із найбільших фінансових гравців у сфері платежів – Cash App – підтримує біткоїн.

14 листопада 2017 року – це дата, коли Square Джека Дорсі, тепер перейменований на Block, дозволив клієнтам купувати та продавати біткоїн. Це сталося в той час, коли ціна біткоїна почала стрімко зростати після війни за розмір блоку і перевищила 7000 доларів, досягнувши піка у 20 000 доларів того ж року.

Перенесімося в сьогоднішній день: ціна Біткоїна зросла на приголомшливі 400% відтоді як компанія інтегрувала транзакції з криптовалютою, що стало помітною главою в еволюції біткоїн-фінансів.

Ще більш примітно те, що ця подія, схоже, зіграла важливу роль у рішенні Джека Дорсі, тодішнього співзасновника та генерального директора Twitter, стати затятим прихильником Біткоїна. Його публічна підтримка та активна участь у Біткоїні демонструють глибоку віру у трансформаційну силу технології.

Сьогодні Block займається розробкою комерційного апаратного біткоїн-гаманця, а також децентралізованої біржі, окрім інших Біткоїн-проєктів.

Все почалося у 2017 році, коли Square Cash непомітно протестувала можливості підтримки біткоїна, дозволивши деяким користувачам купувати та продавати біткоїн безпосередньо у застосунку. Цей крок перейшов у пробну фазу з базовим інтерфейсом, який відображав баланси у доларах США та BTC.

«Ми вивчаємо, як Square може зробити цей процес швидшим і простішим, і впровадили цю функцію для невеликої кількості клієнтів програми Cash. Ми вважаємо, що криптовалюта може суттєво вплинути на здатність людей брати участь у глобальній фінансовій системі, і ми із задоволенням проводитимемо подальші дослідження», – сказав тоді представник Square.

Цікаво, що під час випробувань основна увага приділялася купівлі та продажу, що відрізняється від традиційного акценту Square Cash на грошових переказах.

Сьогодні Block здійснює продаж біткоїна на мільярди доларів щоквартально, причому біткоїн становить значну частину доходів фінансової компанії.

Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023
Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Погляд на Біткоїн та корпоративні структури з концептуальної точки зору вказує на багато подібностей. Source Node 02 грудня 2023