У BlackRock побачили загрозу для Біткоїна

У BlackRock побачили загрозу для Біткоїна

У компанії вважають, що волатильність стейблкоїнів негативно впливає на ринок біткоїна та криптовалют.

Компанія BlackRock Inc. звернула увагу на потенційні ризики для ринку, які можуть нести стейблкоїни, зокрема їхня волатильність. Про це йдеться у документі, який компанія надіслала Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Зокрема, BlackRock визнає значний вплив стейблкоїнів на ринок біткоїна та криптовалют. У документі докладно описується природа «стабільних монет», наголошується на їхньому прагненні підтримувати стабільну ринкову вартість, що, втім, останнім часом не завжди вдається. Своєю чергою, волатильність стейблкоїнів позначається на коливаннях курсу біткоїна.

«Інвесторам важливо розуміти цей взаємозв'язок, оскільки він може безпосередньо вплинути на ефективність пропонованого спотового ETF», – повідомили у BlackRock.

Також компанія стверджує, що коли стейблкоїн використовується для оплати біткоїнів, це може викликати штучний, а не справжній попит на BTC, і це штучно може завищити ціну біткоїна.

BlackRock і біткоїн-ETF

Кілька місяців тому компанія BlackRock і ще вісім компаній, серед яких ARK Invest, Valkyrie та Invesco, подала заявку на створення спотового біткоїн-ETF у SEC.

Востаннє наприкінці вересня комісія вкотре відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів.

На одноголосну думку експертів, позитивне рішення SEC з цього питання призведе до різкого стрибка курсу BTC. Варто також наголосити, що фейкове повідомлення у ЗМІ про схвалення заявки на ETF призвело до подорожчання біткоїна за годину на 9%. У BlackRock пояснили це «прикладом накопичення інтересу до головного цифрового активу».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tether і BTC

В очікуванні ралі біткоїна компанія Tether оголосила, що регулярно купуватиме BTC, виділяючи на це 15% квартального прибутку. За даними на другий квартал компанія придбала 1529 BTC.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024