У BlackRock побачили загрозу для Біткоїна

У BlackRock побачили загрозу для Біткоїна

У компанії вважають, що волатильність стейблкоїнів негативно впливає на ринок біткоїна та криптовалют.

Компанія BlackRock Inc. звернула увагу на потенційні ризики для ринку, які можуть нести стейблкоїни, зокрема їхня волатильність. Про це йдеться у документі, який компанія надіслала Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Зокрема, BlackRock визнає значний вплив стейблкоїнів на ринок біткоїна та криптовалют. У документі докладно описується природа «стабільних монет», наголошується на їхньому прагненні підтримувати стабільну ринкову вартість, що, втім, останнім часом не завжди вдається. Своєю чергою, волатильність стейблкоїнів позначається на коливаннях курсу біткоїна.

«Інвесторам важливо розуміти цей взаємозв'язок, оскільки він може безпосередньо вплинути на ефективність пропонованого спотового ETF», – повідомили у BlackRock.

Також компанія стверджує, що коли стейблкоїн використовується для оплати біткоїнів, це може викликати штучний, а не справжній попит на BTC, і це штучно може завищити ціну біткоїна.

BlackRock і біткоїн-ETF

Кілька місяців тому компанія BlackRock і ще вісім компаній, серед яких ARK Invest, Valkyrie та Invesco, подала заявку на створення спотового біткоїн-ETF у SEC.

Востаннє наприкінці вересня комісія вкотре відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів.

На одноголосну думку експертів, позитивне рішення SEC з цього питання призведе до різкого стрибка курсу BTC. Варто також наголосити, що фейкове повідомлення у ЗМІ про схвалення заявки на ETF призвело до подорожчання біткоїна за годину на 9%. У BlackRock пояснили це «прикладом накопичення інтересу до головного цифрового активу».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tether і BTC

В очікуванні ралі біткоїна компанія Tether оголосила, що регулярно купуватиме BTC, виділяючи на це 15% квартального прибутку. За даними на другий квартал компанія придбала 1529 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023