Біржа Bithumb хоче стати публічною компанією

Біржа Bithumb хоче стати публічною компанією

Менеджмент установи планує нові кроки у контексті нового бичачого ринку.

Південнокорейська біржа Bithumb готується стати першою публічною біржею в країні, що працює з цифровими активами. Про це повідомляє Finance Magnates.

За словами представників компанії, основна мета Bithumb – підвищити довіру учасників індустрії до своєї діяльності. Біржа, яка наразі займає частку місцевого ринку від 15% до 20%, повідомила, що розміри її фінансових продуктів перевищили 400 мільярдів вон ($302 млн) станом на середину 2023 року.

Це свідчить про відсутність нагальної потреби в додатковому фінансуванні. Bithumb прагне подолати скептицизм громадськості щодо прозорості бірж, добровільно увійшовши в нормативно-правову базу, позиціонуючи себе як прозорого та підзвітного гравця на крипторинку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що саме планує Bithumb

Bithumb – друга за розміром біржа, що працює з цифровими активами в Південній Кореї (після Upbit). Вона розглядає можливість лістингу на Kosdaq або Kospi, другій та найбільшій фондових біржах країни відповідно.

Samsung Securities була обрана менеджером для первинного розміщення акцій Bithumb, яке планується провести у другій половині 2025 року. Цей крок відповідає ширшій тенденції в індустрії. Певна кількість бірж, таких як Coinbase, вже стали публічними для забезпечення більшої прозорості. Але інші, такі як Binance та OKX, залишаються приватними з обмеженим обсягом загальнодоступної операційної інформації.

Регулювання бірж у Південній Кореї

У Південній Кореї влада міста Чхонджу вимагає від бірж надати дані про користувачів, яких підозрюють в ухиленні від сплати податків. Сім торгових майданчиків, у тому числі Upbit та Bithumb, повинні будуть надати інформацію про 8520 клієнтів. Знайдені на їхньому балансі цифрові активи конфіскують на користь держави.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023