Telegram зберігатиме біткоїни кастодіально

Telegram зберігатиме біткоїни кастодіально

Активи користувачів зберігатимуться третьою стороною.

Месенджер Telegram інтегрує бота Wallet, який дозволяє не лише купувати, а й кастодіально зберігати біткоїни. Про це повідомляє Cointelegraph.

Користувач бота передає свої активи на зберігання третій стороні, але доступ до них для проведення операцій можна отримати одним натисканням меню Wallet у налаштуваннях Telegram. Це, за словами топменеджера, значно полегшує адаптацію.

Зі слів головного операційного директора Wallet Халіла Мірахмеда, повне розгортання програми очікується в листопаді, починаючи з кількох африканських і латиноамериканських країн. Частина користувачів зможуть отримати доступ до Wallet і почати купувати, продавати та здійснювати операції з біткоїнами та криптовалютами.

«Після завершення глобального розгортання Wallet стане доступним у меню налаштувань Telegram по всьому світу, за винятком юрисдикцій, у яких Wallet не працює», – додав Мірахмед.

Небезпеки кастодіального зберігання

Кастодіальне зберігання, де користувачі передають контроль над своїми активами третій стороні, що властиво традиційним фінансовим системам та централізованим проєктам, може мати елементи ризику. Насамперед це наражає користувачів на небезпеку втрати коштів через зломи, шахрайство і навіть корпоративні банкрутства.

Крім того, централізоване зберігання суперечить принципам конфіденційності й анонімності, оскільки кастодіальні служби часто потребують особистої інформації для відповідності регуляторним вимогам. Таким чином, кастодіальне зберігання порушує питання про безпеку та конфіденційність, яких Біткоїн прагне усунути.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Інтеграція гаманця в Telegram

Вперше про можливість оплати послуг біткоїнами у месенджері Telegram стало відомо 13 липня. Скористатися платіжним сервісом можна через спеціальний бот у Telegram або офіційний сайт Wallet Pay.

До списку юрисдикцій, що підтримуються Wallet Pay, входить більшість країн, за винятком США та країн, внесених до чорного списку Групи розроблення фінансових заходів щодо боротьби з відмиванням грошей, повідомив представник Wallet. Наприклад, Wallet Pay не обслуговує такі країни, як Іран, М'янма та Північна Корея.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024