Біткоїн-компанія Джека Дорсі отримала $44 млн прибутку

Біткоїн-компанія Джека Дорсі отримала $44 млн прибутку

У третьому кварталі виторг компанії Block перевищив очікування аналітиків, він становив $5,62 млрд.

Орієнтована на Біткоїн фінтех-компанія Block у третьому кварталі 2023 року отримала прибуток у розмірі $44 млн. Лист акціонерам з фінзвітністю опублікував 2 листопада голова фірми Джек Дорсі.

Виторг компанії в третьому кварталі становив $5,62 млрд, перевищивши очікування аналітиків. Цьому сприяло значне зростання виручки її підприємств Cash App та Square.

У третьому кварталі валовий прибуток Block становив $1,90 млрд, збільшившись на 21% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Валовий прибуток мобільного платіжного сервісу Cash App становив $984 млн, збільшившись на 27% порівняно з попереднім роком, а валовий прибуток Square – $899 млн.

Виручка від продажу біткоїнів становила близько 43% від $5,6 млрд. Зростанню доходів у третьому кварталі також сприяли високий споживчий попит та позитивна динаміка витрат.

Валовий прибуток Block від продажу біткоїнів становив $45 млн, збільшившись на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року, при цьому компанія продала клієнтам через Cash App BTC на суму $2,42 млрд. Валовий прибуток від продажу біткоїнів становив 2% від виручки від продажу BTC. Компанія стверджує, що зростання виручки від продажу біткоїнів було обумовлено збільшенням середньої ринкової ціни біткоїна та кількості біткоїнів, проданих клієнтам. Станом на 30 вересня 2023 року балансова вартість інвестицій Block у біткоїни становила $102 млн, проте їхня справедлива вартість, яка визначається на основі ринкових цін, що спостерігалися, була на $216 млн.

Про компанію Block

Block (раніше Square) – це американська технологічна компанія, яка розробляє рішення щодо оброблення електронних платежів. Її заснували Джек Дорсі та Джим МакКелвей у лютому 2009 року.

У жовтні 2020 року компанія перевела близько $50 млн у біткоїни, купивши 4709 BTC. У лютому того ж року компанія вклала ще $170 млн у покупку 3318 BTC – всього приблизно 8027 BTC.

1 грудня 2021 року Square оголосила про ребрендинг, змінивши назву на Block, яка має відобразити зростання компанії у сфері блокчейн-технологій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінзвіт за другий квартал

Згідно з фінзвітністю за другий квартал, за підсумками року дохід компанії Block, Inc. зріс на 34%.

Сукупні доходи від операцій з біткоїном через застосунок Cash App досягли $2,4 млрд, що становило близько половини валового виторгу Block, Inc. Проте акції компанії протягом року знизилися на 18%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024