Кандидатка у президенти Мексики виступає за Біткоїн

Кандидатка у президенти Мексики виступає за Біткоїн

Індіра Кемпіс вже розробила законопроєкт, який має зробити біткоїн законним платіжним засобом.

Мексиканська конгресвумен від штату Нуево-Леон Індіра Кемпіс, яка висунула свою кандидатуру на пост президента країни, має намір зробити біткоїн невід'ємною частиною своєї політичної програми. Про це повідомляє Decrypt.

Підприємці, які працюють з BTC, розповіли їй про труднощі, з якими їм доводиться стикатися. Після цього Кемпіс вирішила придивитися до «біткоїна уважніше».

Допомагаючи групі, яка згодом стала найбільшою в країні біржею Bitso, Кемпіс почала розмовляти в законодавчих органах і просувати те, що вона вважає «шляхом до творчих альтернатив».

Спочатку вона підготувала законопроєкт про цифрові активи, у першій редакції якого не було згадок про біткоїн чи децентралізовані активи. Однак згодом вирішила це виправити. Тепер цей документ пропонує зробити біткоїн законним платіжним засобом.

В одному зі своїх інтерв'ю Кемпіс високо оцінила переваги біткоїна як інклюзивної валюти, що приносить користь тим, хто не має банківських рахунків. За її словами, вона консультувалася з людьми, які розуміються на цьому активі, і тепер хоче використати свій політичний вплив для просування біткоїна в усіх сферах.

Регулювання у Мексиці

У Мексиці у 2018 році ухвалили закон, який регулює фінансові технології, зокрема біткоїн та інші цифрові активи. Цей закон встановлює правила для обмінників, які надають послуги з конвертації біткоїна у фіатні валюти, та вимагає, щоб вони отримували дозволи від мексиканської Національної банківської комісії (CNBV).

Зауважимо, що 56% населення країни (близько 67 млн осіб) досі не мають доступу до основних фінансових інструментів, таких як банківський рахунок. 68% не можуть здобути фінансову освіту, у зв'язку з чим, ймовірно, не здатні приймати виважені рішення щодо заощаджень, іпотеки та кредитів.

Сьогодні в Мексиці біткоїн та криптовалюти є легальними, але вони не визнані законною валютою. Відповідно до чинного законодавства, вони класифікуються як віртуальні активи.

Про необхідність ухвалення BTC Кемпіс уперше заявила у лютому 2022 року. Під час розроблення документа вона орієнтувалася на законодавство Сальвадору.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто з мексиканців підтримує біткоїн

Серед представників мексиканського бізнесу, які підтримують біткоїн, можна назвати мільярдера Рікардо Салінаса. В одному з останніх своїх інтерв'ю він порадив усім зберігати свої активи в біткоїнах. На його думку, це врятує заощадження від інфляції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024