Трейдери втратили $147 млн через волатильність біткоїна

Трейдери втратили $147 млн через волатильність біткоїна

Курс біткоїна після досягнутого цього тижня максимуму перейшов у бічний тренд.

Ціна біткоїна трохи відступила від досягнутого на початку тижня максимуму близько $35 000, внаслідок чого за останні 24 години було ліквідовано понад $147 млн позицій з кредитним плечем. Відповідні дані надав сервіс Coinglass.

Так, найбільше постраждали «шорти»: ліквідовано майже $80 млн позицій порівняно з трохи більше ніж $68 млн довгих позицій. Показник 30-денного індексу волатильності біткоїна у середу перевищив 2%.

Найбільший у світі за ринковою капіталізацією цифровий актив торгувався в середу переважно без змін близько $34 500. Капіталізація світового криптовалютного ринку за останні 24 години зросла на 2% і становила $1,31 трлн.

Думка експертів щодо курсу біткоїна

Попри те, що на початку тижня ціна BTC дещо знизилася, науковий співробітник компанії CoinShares Люк Нолан висловив упевненість у стійкості цифрового активу.

«Я вважаю малоймовірним, що ми побачимо повний відкат ціни», – зазначив він, додавши, що зростає ймовірність схвалення заявок із запуску біржових біткоїн-фондів, що, власне, позначається на вартості головного цифрового активу.

За словами Нолана, біткоїн демонструє деякі характеристики ринкового хеджування. Він також наголосив, що BTC може бути властива така сама втеча в безпечне місце, що й золоту. Однак «схоже, що цей нещодавній рух обумовлений ситуацією зі спотовими ETF, і учасники ринку купують BTC в очікуванні ймовірного схвалення», додав Нолан.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відкриті позиції з біткоїн-ф'ючерсів

Станом на 24 жовтня, згідно з даними CME Group, сума відкритих позицій ф'ючерсів на біткоїн досягла рекордних 100 000 BTC, що еквівалентно $3,4 млрд. Зростання інтересу значною мірою пов'язане з такими подіями, як перемога Grayscale у суді та підготовка до запуску ETF від BlackRock, які розглядаються як ознаки майбутнього буму інвестицій у біткоїн, що відчули й інші великі гравці ринку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024