Трейдери втратили $147 млн через волатильність біткоїна

Трейдери втратили $147 млн через волатильність біткоїна

Курс біткоїна після досягнутого цього тижня максимуму перейшов у бічний тренд.

Ціна біткоїна трохи відступила від досягнутого на початку тижня максимуму близько $35 000, внаслідок чого за останні 24 години було ліквідовано понад $147 млн позицій з кредитним плечем. Відповідні дані надав сервіс Coinglass.

Так, найбільше постраждали «шорти»: ліквідовано майже $80 млн позицій порівняно з трохи більше ніж $68 млн довгих позицій. Показник 30-денного індексу волатильності біткоїна у середу перевищив 2%.

Найбільший у світі за ринковою капіталізацією цифровий актив торгувався в середу переважно без змін близько $34 500. Капіталізація світового криптовалютного ринку за останні 24 години зросла на 2% і становила $1,31 трлн.

Думка експертів щодо курсу біткоїна

Попри те, що на початку тижня ціна BTC дещо знизилася, науковий співробітник компанії CoinShares Люк Нолан висловив упевненість у стійкості цифрового активу.

«Я вважаю малоймовірним, що ми побачимо повний відкат ціни», – зазначив він, додавши, що зростає ймовірність схвалення заявок із запуску біржових біткоїн-фондів, що, власне, позначається на вартості головного цифрового активу.

За словами Нолана, біткоїн демонструє деякі характеристики ринкового хеджування. Він також наголосив, що BTC може бути властива така сама втеча в безпечне місце, що й золоту. Однак «схоже, що цей нещодавній рух обумовлений ситуацією зі спотовими ETF, і учасники ринку купують BTC в очікуванні ймовірного схвалення», додав Нолан.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відкриті позиції з біткоїн-ф'ючерсів

Станом на 24 жовтня, згідно з даними CME Group, сума відкритих позицій ф'ючерсів на біткоїн досягла рекордних 100 000 BTC, що еквівалентно $3,4 млрд. Зростання інтересу значною мірою пов'язане з такими подіями, як перемога Grayscale у суді та підготовка до запуску ETF від BlackRock, які розглядаються як ознаки майбутнього буму інвестицій у біткоїн, що відчули й інші великі гравці ринку.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023