Проблеми майнерів із SEO: перемагає дезінформація

Проблеми майнерів із SEO: перемагає дезінформація

Коли ви шукаєте в Google інформацію про майнінг, самі майнери навіть не відображаються на першій сторінці пошуку. Це проблема.

Мені подобається ця індустрія. Але, як і у випадку будь-яких великих зборищ людей, певні речі продовжують ігноруватися більшістю спільноти. В умовах високої конкуренції успіху досягнуть ті учасники, які бачать можливості там, де води виглядають спокійними. Особливо, якщо інші нехтують цими стратегіями.

Далі ми обговоримо дві дуже базові теми:

 • SEO
 • Цифровий маркетинг

SEO та цифровий контент-маркетинг Біткоїн-майнерів

Проблеми майнерів із SEO: перемагає дезінформація
Джерело

Дві третини населення світу користується Інтернетом. Для чого ви переважно користуєтесь Інтернетом? Для пошуку інформації. Як саме ми знаходимо цю інформацію?

Проблеми майнерів із SEO: перемагає дезінформація
Джерело

Ми користуємось пошуковими системами. А саме – Google.

На Google припадає 78% всього пошукового трафіку в Інтернеті. Коли ви востаннє шукали «майнінг біткоїна» чи «хешрейт»? Загуглить ці терміни.

Результати жахливі. Які основні джерела ми бачимо, вводячи такі запити в Google?

 • Investopedia (може бути)
 • Toptal (ніколи про нього не чув)
 • Bankrate (ніколи про нього не чув)
 • Bitcoin.com (косить під криптовалютну біржу і в минулому підтримував BCH; погане джерело)
 • Cointelegraph (фу)
 • Blockchain.com (фу)
 • Binance Academy (жах)
 • Forbes (не поінформований)
 • Hashrate.no (близько, але це «криптовалютний» майнінг, так що мимо)
 • CoinDesk (фу)

Жодного біткоїн-майнера. Жодного. Ні на сторінці 1, ні на сторінці 2 – ми вже зайшли далі, ніж більшість людей в Google-пошуку. Немає жодної організації чи установи, які займаються майнінгом біткоїна, які заявляють, що підтримують цю галузь! Якщо ми загуглимо «видобуток нафти» або «видобуток нафти та газу», ми побачимо різні установи, які контролюють галузь, а також корпорації, такі як Aramco. Але коли мова йде про майнінг біткоїна, немає жодних вказівників для середньостатистичного інтернет-користувача. Не дивно, що ніхто не поінформований та не хоче бути поінформованим! Ми не сприяємо цьому.

Впізнаваність бренду майнера BTC

Це означає величезний провал галузі загалом. Якщо майже 2/3 населення світу користується Інтернетом, а 78% пошукового трафіку надходить через пошук Google, і результати пошуку не спрямовують користувачів до майнерів біткоїна або довірених установ – ми в програші. Біткоїн-майнери повинні позиціювати себе як основні просвітники та ресурси для запитів: що таке майнінг біткоїна? Як це працює? Яке обладнання використовується (ASIC)? Як відбувається розподіл винагороди? Що таке SHA-256? І так далі.

Позиціонуючи себе як основне джерело інформації, майнери здатні підвищити впізнаваність бренду на етапі пошуку інформації в «кролячій норі» Біткоїн-майнінгу/Біткоїна. Це найважливіший і визначальний момент у подорожі будь-якого потенційного біткоїнера.

Source: https://giphy.com/gifs/blue-adventure-time-rabbit-swtiK9jRfE0zS
Джерело

Найголовніше, це дозволяє потенційним клієнтам послуг Біткоїн-майнерів зрозуміти та зважити потенційні вигоди від інтеграції Біткоїн-майнінгу в їхню поточну діяльність.

По-друге, це дозволяє кожному майнеру наводити свої аргументи щодо цінності майнінгу біткоїна, поточних ринкових подій та послуг, які він надає. По суті, це продажі. Вклоняюсь перед тими, хто визначив, що це ефективно.

Безліч майнерів, як індивідуально, так і спільно, активні на соціальних платформах, таких як Twitter (я ніколи не називатиму його «X», це така дурна назва для соціальної платформи), але вони не стимулюють активність на власних вебсайтах. Тут дуже багато чванства, що іноді необхідно, я розумію, але користувачів слід направляти на їхні вебсайти, які виступатимуть як кімната з трофеями. Використання стрічки Twitter як трофею просто призводить до того, що ваші призи стають похованими під алгоритмом. Не кажучи вже про інші соціальні мережі, такі як LinkedIn, Instagram, Snapchat або TikTok. Існує безліч метафоричних причин, через які майнери біткоїна повинні прагнути, щоб увага (за допомогою посилань, публікацій тощо) була прикута до їхніх вебсайтів.

Існує ціла екосистема, яка складається з контент-маркетингу, SEO та Google Analytics. На додаток, ці стратегії потребують часу. Часу для того, щоб алгоритми визначили всі важливі показники SEO або цифрових рекламних кампаній, щоб визначити які ключові слова працюють, які не працюють і які демографічні групи найчастіше шукають наші ключові слова. Настав час удосконалити стратегії та підходи, щоб не платити надзвичайно високі ціни, як пропонує Google. І час визначити, що працює, а що ні. Це означає, що чим довше майнери ігнорують цей вектор, тим більше можливостей вони дають своїм конкурентам встановити домінування.

Ще є питання власне щодо сайтів майнерів. Виглядають вони не найкращим чином. Часто їх достатньо, щоб виконувати роботу, а деякі навіть надають велику кількість потрібної інформації. Але на цьому все. Якщо мова йде про біткоїн, цього недостатньо. Ми повинні прагнути до досконалості у всьому. Кожна людина та кожна Біткоїн-компанія є представниками цієї галузі, учасниками спільноти та самого активу.

Всі люди запрограмовані судити про цінність субʼєкта (будь то людина, команда чи компанія) на основі того, як вони себе презентують. Якщо ми прагнемо підтримувати вищі стандарти в нашому світі завдяки біткоїну, то ми самі повинні дотримуватися вищих стандартів. Майнери можуть багато чого досягти, трохи покращивши свої вебсайти, скоригувавши використання соціальних мереж та використовуючи контент своїх вебсайтів для максимізації трафіку пошукових систем. Здається, що це вимагатиме багато зусиль, і так воно і є, але це не обов'язково вимагає значних фінансових вкладень. Просто люди, які знайшли час, щоб зрозуміти, як грати в ці ігри повинні удосконалити свій підхід.

Якщо ви не витратите час на те, щоб привернути якнайбільше уваги в Інтернеті, це в довгостроковій перспективі негативно позначиться на будь-якому майнері біткоїна. Хто ж стане їхніми найімовірнішими конкурентами, які скористаються цією можливістю? Їхні нинішні партнери. Точніше, партнери, які сьогодні є виробниками енергії, такі як Exxon, Chevron, Shell тощо, ці бізнеси вже виробляють енергію. Щойно вони вирішать, що можуть майнити без третьої сторони та зможуть залучити своїх власних технічних фахівців, нинішні майнери почнуть втрачати частку ринку чи будуть поглинені. Втрата частки ринку означає втрату влади та доходів. Дві речі, які нинішні майнери не можуть дозволити собі втратити.

«Достатнього» рівня вже недостатньо. Потрібна досконалість.

Це гостьовий пост Майка Хобарта. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024