Настрої біткоїн-інвесторів стали оптимістичнішими

Настрої біткоїн-інвесторів стали оптимістичнішими

Індекс страху та жадібності досяг 52 пунктів, що означає нейтральний рівень очікувань.

До середини жовтня індекс страху та жадібності серед біткоїн-інвесторів досяг 52 пунктів, що означає нейтральний рівень очікувань. Відповідні дані подає сервіс Alternative Me.

Поступово рівень жадібності крипторинку починає підвищуватися. Цього тижня через фейкову новину про схвалення заявки щодо біткоїн-ETF призвів до короткострокового зростання курсу BTC до позначки $30 000. За даними експертів, це є прикладом накопичення інтересу до головного цифрового активу. Станом на вечір 19 жовтня біткоїн торгується на рівні $28 500.

Настрої біткоїн-інвесторів стали оптимістичнішими
Показники Індексу страху та жадібності 19 жовтня. Джерело: Alternative Me.

Що таке індекс страху та жадібності

Індекс страху та жадібності – це інструмент, який використовується для оцінки настроїв інвесторів щодо Біткоїна й інших цифрових активів. Цей індекс коливається між 0 (надмірний страх) і 100 (надмірна жадібність) і відображає поточну поведінку ринку, спираючись на різні джерела даних, включаючи обсяги торгів, волатильність, активність у соціальних мережах тощо.

Коли ринок перегрітий та інвестори надмірно оптимістичні, індекс зазвичай показує високі значення, вказуючи на можливий стан перекуплення. З іншого боку, коли індекс показує низькі значення, це може вказувати на страх інвесторів та потенційно недооцінений ринок.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Ранні показники

У вересні, ближче до кінця місяця, індекс жадібності та страху перейшов у нейтральну фазу до 47 вперше за довгий час. Панічні настрої на ринку домінували в середині серпня, коли Індекс жадібності та страху знаходився у діапазоні 37–39. Тоді біткоїн перебував у ведмежому тренді на тлі регуляторного тиску з боку ФРС та SEC. Але згодом головний цифровий актив поновив свої позиції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024