95% біткоїнів не переміщалися протягом місяця

95% біткоїнів не переміщалися протягом місяця

Власники BTC намагаються не витрачати монети в очікуванні халвінгу.

Протягом останнього місяця 95% біткоїнів, які зараз перебувають в обігу, не переміщалися. Відповідні дані надає сервіс GlassNode.

«94,8% біткоїнів, які перебувають в обігу, не переміщалися за останній місяць, що є новим історичним максимумом», – йдеться у повідомленні.

Користувачі намагаються утримувати монети перед майбутнім халвінгом, який має відбутися у квітні 2024 року, сподіваючись, що курс біткоїна зросте.

Чому ходлери збирають BTC

Про те, що користувачі збирають біткоїни, свідчить і той фактор, що обсяг біржових запасів BTC впав до річних мінімумів, а частка неактивних BTC досягла рекордних значень. Зокрема, обсяг монет, які не переміщалися від одного до п'яти років, перебуває на рекордних значеннях з липня 2023 року.

Користувачі й інвестори часто накопичують біткоїни напередодні халвінгу з деяких причин. Перша причина полягає в очікуваному зменшенні тиску на продаж з боку майнерів, оскільки нагорода за блок зменшується і, отже, з'являється менше нових біткоїнів для продажу на ринку.

По-друге, якщо попит на біткоїн залишається стабільним або збільшується, а кількість нових монет, що надходять на ринок, скорочується, це може створити дефіцит і потенційно чинити тиск на ціну. Такий сценарій, підкріплений історичними даними попередніх халвінгів, часто призводить до оптимізму та підвищеної купівельної активності серед інвесторів перед подією.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Прогнози аналітиків

Біткоїн-експерт PlanB вважає, що халвінг може спровокувати зростання курсу біткоїна від $32 000 у 2024 році до $100 000 і вище у 2025-му. Він також нагадав, що мінімум листопада 2022 року був дном для біткоїна, далі курс тільки зростатиме.

Свій прогноз він ґрунтував на використанні 200-денної ковзної середньої як індикатора, що вказує на ймовірну зміну вартості BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024