95% біткоїнів не переміщалися протягом місяця

95% біткоїнів не переміщалися протягом місяця

Власники BTC намагаються не витрачати монети в очікуванні халвінгу.

Протягом останнього місяця 95% біткоїнів, які зараз перебувають в обігу, не переміщалися. Відповідні дані надає сервіс GlassNode.

«94,8% біткоїнів, які перебувають в обігу, не переміщалися за останній місяць, що є новим історичним максимумом», – йдеться у повідомленні.

Користувачі намагаються утримувати монети перед майбутнім халвінгом, який має відбутися у квітні 2024 року, сподіваючись, що курс біткоїна зросте.

Чому ходлери збирають BTC

Про те, що користувачі збирають біткоїни, свідчить і той фактор, що обсяг біржових запасів BTC впав до річних мінімумів, а частка неактивних BTC досягла рекордних значень. Зокрема, обсяг монет, які не переміщалися від одного до п'яти років, перебуває на рекордних значеннях з липня 2023 року.

Користувачі й інвестори часто накопичують біткоїни напередодні халвінгу з деяких причин. Перша причина полягає в очікуваному зменшенні тиску на продаж з боку майнерів, оскільки нагорода за блок зменшується і, отже, з'являється менше нових біткоїнів для продажу на ринку.

По-друге, якщо попит на біткоїн залишається стабільним або збільшується, а кількість нових монет, що надходять на ринок, скорочується, це може створити дефіцит і потенційно чинити тиск на ціну. Такий сценарій, підкріплений історичними даними попередніх халвінгів, часто призводить до оптимізму та підвищеної купівельної активності серед інвесторів перед подією.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Прогнози аналітиків

Біткоїн-експерт PlanB вважає, що халвінг може спровокувати зростання курсу біткоїна від $32 000 у 2024 році до $100 000 і вище у 2025-му. Він також нагадав, що мінімум листопада 2022 року був дном для біткоїна, далі курс тільки зростатиме.

Свій прогноз він ґрунтував на використанні 200-денної ковзної середньої як індикатора, що вказує на ймовірну зміну вартості BTC.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023