За пів року хакери 159 000 разів атакували біржу Upbit

За пів року хакери 159 000 разів атакували біржу Upbit

Для посилення безпеки торговий майданчик вивів більшу частину активів на «холодні» гаманці.

На одну з найбільших бірж у Південній Кореї Upbit за перші шість місяців 2023 року було здійснено понад 159 000 хакерських атак. Про це повідомила управляюча Upbit компанія Dunamu, передає агентство Yonhap.

Кількість атак у 2023 році була на 117% більша, ніж за відповідний період минулого року і на 1800% більше, ніж у першій половині 2020 року.

За даними CoinGecko, Upbit є однією з найбільших біткоїн-бірж Південної Кореї з обсягом цілодобових торгів близько $1,2 млрд. Серед інших великих бірж країни можна виділити Bithumb, Coinone та Gopax.

Щоб протистояти спробам злому системи безпеки, що почастішали, компанія Upbit збільшила частку коштів, що зберігаються у «холодних» гаманцях, до 70%. Крім того, біржа посилила заходи безпеки щодо коштів, що зберігаються на «гарячих» гаманцях.

Як відомо, у 2019 році Upbit постраждала від злому на суму $50 млн. Проте з того часу в системі біржі не було жодного порушення безпеки, повідомив представник Dunamu.

«Після хакерського інциденту у 2019 році ми вжили різних заходів для запобігання повторенню, наприклад, щодо розподілу «гарячих» гаманців та експлуатації їх, і сьогодні не сталося жодного кіберпрориву», – заявили у Dunamu.

Чому не варто зберігати BTC на біржах

Зберігати біткоїни на біржах вкрай небезпечно. Біржі можуть надавати зручні інструменти для торгівлі та купівлі біткоїнів, але вони також можуть зазнавати ризику злому й хакерських атак. Виведення активів на власні апаратні гаманці або інші безпечні сховища дозволяє користувачам забезпечити більш надійне зберігання та керування своїми коштами.

Крім того, виведення активів дає користувачам повний контроль над своїми приватними ключами, це означає, що вони не залежать від безпеки біржі чи третіх сторін. Це також дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з обмеженнями та регулюванням на біржах. У результаті виведення активів надає біткоїн-держателям велику безпеку, конфіденційність та контроль за їхніми інвестиціями.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Посилення регулювання

Влада Південної Кореї вимагає від біткоїн-бірж надати дані про користувачів, які підозрюються в ухиленні від сплати податків. Зокрема, сім торговельних майданчиків, зокрема Upbit та Bithumb, мають надати інформацію про 8520 клієнтів. Знайдені на їхньому балансі цифрові активи будуть конфісковані на користь держави.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023