У Канаді запускають торгівлю біткоїн-ф'ючерсами

У Канаді запускають торгівлю біткоїн-ф'ючерсами

Новий інструмент буде доступний на одній із найбільших національних бірж TMX Group.

Найбільша канадська біржа TMX Group найближчим часом запустить ф'ючерсні контракти на біткоїн. Про це повідомляє CoinDesk.

Зазначається, що біржа запускає новий інструмент, щоб задовольнити зростаючий ринковий попит на BTC.

«Попри зростаючий інтерес, інвестори стикаються з обмеженнями під час вибору інструментів для керування своїми ризиками, пов'язаними зі зміною ціни біткоїна», – йдеться у повідомленні біржі.

Розрахунки за ф'ючерсами здійснюватимуться готівкою у доларах США. Розрахункова вартість ф'ючерса визначатиметься індексом CoinDesk Bitcoin Price Index (XBX).

Що потрібно знати про TMX Group

TMX Group – це канадська компанія, що спеціалізується на наданні торгових та інформаційних послуг на фінансових ринках. До її складу входять кілька провідних канадських бірж, зокрема Toronto Stock Exchange та TSX Venture Exchange.

TMX Group засновано 2008 року шляхом об'єднання групи канадських бірж. Котирування TMX Group є одними з найважливіших на канадському ринку, куди входять відомі компанії, такі як BCE, Royal Bank of Canada та Canadian Pacific Railway. Крім того, компанія має власну акцію, що торгується на біржі Toronto Stock Exchange.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще надає торгові послуги з BTC у Канаді

У Канаді три великі біржі з торгівлі цифровими активами WonderFi, CoinSquare та CoinSmart домовилися про злиття.

Компанія, що утворилася, працюватиме під брендом найбільшої з цих бірж – WonderFi. Очікується, що загальна кількість її клієнтів досягне 1,6 млн. Біржа надаватиме широкий спектр диверсифікованих продуктів і послуг, охоплюючи роздрібну та інституційну торгівлю цифровими активами, оброблення біткоїн-платежів, платежів B2B та ін.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024