Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції

Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку.

Член Палати представників (нижня палата Конгресу США) Дон Байєр 28 вересня представив новий законопроєкт, який має зобов'язати постачальників криптовалютних послуг повідомляти про всі транзакції Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC). Про це повідомляє Cointelegraph.

Передбачається, що новий документ має захистити криптоінвесторів від суперечок, маніпуляцій або шахрайства, які можуть виникнути внаслідок транзакцій поза блокчейном, наприклад через Lightning Network. На відміну від транзакцій в основній мережі, криптовалютні транзакції, що проходять на другому рівні блокчейну, створюють певні труднощі для їхнього відстеження.

З появою торгових платформ, прагненням поліпшити час проведення транзакцій та знизити витрати тисячі транзакцій відбуваються «поза ланцюгом» і не фіксуються у загальнодоступному блокчейні.

«На жаль, внутрішня система обліку в цих приватних організаціях може дуже відрізнятися, що робить інвесторів і споживачів уразливими до шахрайства та маніпуляцій. Цей законопроєкт – міра здорового глузду, спрямована на відновлення прозорості та довіри до ринку цифрових активів», – повідомив автор законопроєкту Дон Байєр.

Згідно із законопроєктом, постачальники криптовалютних послуг мають повідомляти про всі транзакції поза ланцюгом протягом 24 годин у торговий репозиторій, зареєстрований у Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC). У повідомленні наголошується, що ці вимоги аналогічні правилам для «практично всіх операцій із цінними паперами та свопами».

Тиск на Біткоїн-індустрію у США

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) пригрозила висунути нові звинувачення проти криптовалютних брокерів, дилерів, бірж, клірингових агентств та інших компаній, які не надають належної інформації або не реєструються в регулюючих органах.

Сьогодні SEC активно взялася за розслідування щодо компаній, що займаються діяльністю, аналогічною тій, яка кілька місяців тому спричинила подання позовів проти Coinbase та Binance.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто впроваджує Lightning Network

Останнім часом дедалі більше бірж запроваджують Lightning Network для прискорення транзакцій. Зокрема, нещодавно торговий майданчик Coinbase знайшов розробника, який допоможе впровадити протокол другого рівня у його роботу.

Про те, що Coinbase має намір додати до функціоналу торгового майданчика протокол LN, стало відомо ще у квітні. Однак жодних конкретних дій з того часу вона не вчинила.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023