У Coinbase знайшли розробника для впровадження Lightning Network

У Coinbase знайшли розробника для впровадження Lightning Network

Браян Армстронг розвиває ініціативу щодо інтеграції протоколу другого рівня Біткоїна.

Компанія Coinbase знайшла розробника, який допоможе впровадити протокол другого рівня Lightning Network у роботу торгового майданчика. Про це у середу, 13 вересня, написав голова біржі Браян Армстронг на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Команда провела велику роботу з вивчення цього питання, і ми вирішили інтегрувати Lightning. Біткоїн – найважливіший актив серед цифрових валют, і ми раді зробити свій внесок у забезпечення більш швидких і дешевих транзакцій біткоїнів. Інтеграція триватиме деякий час, тож наберіться терпіння», – повідомив Армстронг.

Він також додав, що за інтеграцію LN візьметься розробник Віктор Бунін. Той, своєю чергою, підтвердив слова голови біржі.

«Друзі, я радий повідомити, що очолюю ці зусилля. Нам належить зробити велику роботу, щоб не лише інтегрувати Lightning, а й зробити його зручним для наших користувачів», – прокоментував Бунін.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани з інтеграції LN

Про те, що Coinbase має намір додати у функціонал торгового майданчика протокол Lightning Network, стало відомо ще у квітні. Однак жодних конкретних дій з того часу вона не робила.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023