У Coinbase знайшли розробника для впровадження Lightning Network

У Coinbase знайшли розробника для впровадження Lightning Network

Браян Армстронг розвиває ініціативу щодо інтеграції протоколу другого рівня Біткоїна.

Компанія Coinbase знайшла розробника, який допоможе впровадити протокол другого рівня Lightning Network у роботу торгового майданчика. Про це у середу, 13 вересня, написав голова біржі Браян Армстронг на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Команда провела велику роботу з вивчення цього питання, і ми вирішили інтегрувати Lightning. Біткоїн – найважливіший актив серед цифрових валют, і ми раді зробити свій внесок у забезпечення більш швидких і дешевих транзакцій біткоїнів. Інтеграція триватиме деякий час, тож наберіться терпіння», – повідомив Армстронг.

Він також додав, що за інтеграцію LN візьметься розробник Віктор Бунін. Той, своєю чергою, підтвердив слова голови біржі.

«Друзі, я радий повідомити, що очолюю ці зусилля. Нам належить зробити велику роботу, щоб не лише інтегрувати Lightning, а й зробити його зручним для наших користувачів», – прокоментував Бунін.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани з інтеграції LN

Про те, що Coinbase має намір додати у функціонал торгового майданчика протокол Lightning Network, стало відомо ще у квітні. Однак жодних конкретних дій з того часу вона не робила.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024