Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів

Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів

Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам.

Біржа Coinbase зберігає у своїх гаманцях 947 755 біткоїнів, що за поточного курсу становить близько $26 млрд. Про це повідомляє аналітична блокчейн-платформа Arkham.

Таким чином, обсяг монет, що зберігаються на біржі, становить майже 5% від усіх добутих на сьогоднішній день біткоїнів. Компанія Arkham зазначила, що вона промаркувала й ідентифікувала 36 млн адрес, що використовуються біржею. Наприклад, найбільший холодний гаманець Coinbase зберігає близько 10 000 BTC. Ґрунтуючись на фінансових звітах біржі, аналітична компанія вважає, що Coinbase має ще більше біткоїнів, які поки не позначені й не можуть бути ідентифіковані.

Хоча на гаманцях Coinbase зберігається понад $26 млрд у BTC, за останніми даними, біржі належить лише близько 10 000 з усіх біткоїнів.

Реакція спільноти

Користувачі по-різному відреагували на новину про кількість біткоїнів, які знаходяться у розпорядженні централізованої біржі. Одні вважають це сигналом, що треба вивести свої BTC із бірж, і попереджають власників, що не варто чекати, доки торговельні майданчики почнуть припиняти виведення коштів.

Інші впевнені, що оскільки існують обґрунтовані побоювання з приводу багатьох «холодних» гаманців, ідеального способу зберігання цифрових активів не існує.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Найбільші власники біткоїнів

Станом сьогодні 15% видобутих біткоїнів (19,5 млн BTC) перебувають на зберіганні у десяти фізичних осіб та організацій. Це творець Біткоїна Сатоші Накамото, компанія Grayscale, біржі Binance та Bitfinex, уряд США, компанія Майкла Сейлора MicroStrategy, компанія Block One, біржа OKX, платформа Robinhood, а також близнюки-мільярдери Тайлер і Кемерон Вінклвоси.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023