Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів

Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів

Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам.

Біржа Coinbase зберігає у своїх гаманцях 947 755 біткоїнів, що за поточного курсу становить близько $26 млрд. Про це повідомляє аналітична блокчейн-платформа Arkham.

Таким чином, обсяг монет, що зберігаються на біржі, становить майже 5% від усіх добутих на сьогоднішній день біткоїнів. Компанія Arkham зазначила, що вона промаркувала й ідентифікувала 36 млн адрес, що використовуються біржею. Наприклад, найбільший холодний гаманець Coinbase зберігає близько 10 000 BTC. Ґрунтуючись на фінансових звітах біржі, аналітична компанія вважає, що Coinbase має ще більше біткоїнів, які поки не позначені й не можуть бути ідентифіковані.

Хоча на гаманцях Coinbase зберігається понад $26 млрд у BTC, за останніми даними, біржі належить лише близько 10 000 з усіх біткоїнів.

Реакція спільноти

Користувачі по-різному відреагували на новину про кількість біткоїнів, які знаходяться у розпорядженні централізованої біржі. Одні вважають це сигналом, що треба вивести свої BTC із бірж, і попереджають власників, що не варто чекати, доки торговельні майданчики почнуть припиняти виведення коштів.

Інші впевнені, що оскільки існують обґрунтовані побоювання з приводу багатьох «холодних» гаманців, ідеального способу зберігання цифрових активів не існує.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Найбільші власники біткоїнів

Станом сьогодні 15% видобутих біткоїнів (19,5 млн BTC) перебувають на зберіганні у десяти фізичних осіб та організацій. Це творець Біткоїна Сатоші Накамото, компанія Grayscale, біржі Binance та Bitfinex, уряд США, компанія Майкла Сейлора MicroStrategy, компанія Block One, біржа OKX, платформа Robinhood, а також близнюки-мільярдери Тайлер і Кемерон Вінклвоси.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024