З недіючого шість років гаманця вивели 2100 BTC

З недіючого шість років гаманця вивели 2100 BTC

Останнім часом спостерігається активне переміщення монет, які раніше лежали без руху багато років.

З бездіяльної близько шести років біткоїн-адреси у вівторок, 19 вересня, вивели 2100 BTC. Про це повідомив аналітичний сервіс PeckShield на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Адреса 13RLtG...PXs, яка отримала 2100 BTC (вартістю близько $11,8 млн на момент передачі) 19 жовтня 2017 року, перемістила свої BTC (сьогоднішня вартість $56,3 млн) на нову адресу 1LGnp5...GgM», – йдеться у повідомленні.

Значне переміщення коштів вносить елемент інтриги. Рішення про переміщення неактивних монет може залежати від індивідуальних обставин та різних супутніх факторів. Наприклад, великий стрибок вартості біткоїна може спонукати його власників продати або обміняти неактивні монети, щоб отримати прибуток. Зміна фінансових потреб, побоювання з приводу безпеки гаманця або бажання використовувати більш надійний спосіб зберігання – низка факторів, які можуть підштовхнути до переміщення цих активів.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Активність «сплячих» біткоїн-адрес

Останнім часом можемо спостерігати активність адрес, які не діяли багато років. Наприклад, 15 вересня активізувалися три «сплячі» біткоїн-адреси, створені ще в січні 2012 року. Із них на невідомі гаманці було переміщено 325 BTC на $8,6 млн.

Існує велика ймовірність, що ці три транзакції, швидше за все, здійснив один користувач. Коли він одержав їх у власність, вартість BTC становила $6,36.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023