Мальта оновить регулювання Біткоїн-індустрії згідно з MiCA

Мальта оновить регулювання Біткоїн-індустрії згідно з MiCA

Переглянуте зведення правил внесе зміни у роботу бірж, кастодіанів і фінансових управляючих.

Управління з фінансових послуг Мальти (MFSA) розпочало публічні консультації щодо зміни криптовалютного регулювання з метою приведення його у відповідність до європейського закону MiCA (Markets in Crypto-Assets – регулювання ринку криптоактивів). Про це повідомляє Cointelegraph.

Так, період публічних консультацій відкрито до 29 вересня. Переглянуті норми пропонують внести зміни до правил роботи бірж, кастодіанів та фінансових керуючих з метою приведення їх у відповідність до європейських правил MiCA. Мальта вперше створила свою криптовалютну систему у 2018 році, ухваливши закон про віртуальні фінансові активи (Virtual Financial Assets, VFA).

Відповідно до нових норм пропонується внести такі зміни: скасування системного аудиту ліцензованих компаній, знижено вимоги щодо капіталу, скасовано вимогу щодо страхування професійної відповідальності.

З прийняттям правил MiCA всі нормативні акти, що існують у країнах ЄС, будуть замінені універсальними законами MiCA. Мальта, яка є членом ЄС, мала два варіанти: або чекати 18 місяців до набуття чинності MiCA, або внести зміни до чинного законодавства. Влада Мальти обрала другий варіант.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про MiCA

Закон «Про ринки криптоактивів» MiCA опублікували в Офіційному журналі Європейського союзу 9 червня, що означає офіційне прийняття його у зведення законів ЄС.

З юридичного погляду норми документа набули чинності через 20 днів, проте їхні положення застосовуватимуться з 30 грудня 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024