У Канаді користувачам біткоїн-банкоматів будуть доступні нові послуги

У Канаді користувачам біткоїн-банкоматів будуть доступні нові послуги

Це стане можливим завдяки співпраці компаній Localcoin ATM та Bitbuy.

Канадська фінтех-корпорація WonderFi, яку підтримує мільярдер Кевін О'Лірі, 18 вересня оголосила про стратегічне партнерство між компанією Bitbuy і постачальником біткоїн-банкоматів Localcoin ATM. Про це повідомляється на сторінці WonderFi у соцмережі X (Twitter).

Нова співпраця дозволить доповнити пропозиції банкоматів Localcoin по всій Канаді торговою платформою Bitbuy, яка в Канаді стала першою біржею, що отримала схвалення з боку регуляторів. Цим майданчиком сьогодні володіє корпорація WonderFi, яка придбала в січні 2023 року її материнську компанію First Ledger Corp. за $162 млн.

Localcoin управляє найбільшою мережею біткоїн-банкоматів у Канаді. Так, 900 банкоматів цієї компанії становлять близько 33% від загальної кількості пристроїв, встановлених територією країни. Загалом у Канаді працюють понад 2700 біткоїн-банкоматів, що ставить Канаду на друге місце після США за загальним числом таких пристроїв.

Завдяки новому партнерству послуги Bitbuy щодо роботи із цифровими активами охоплюватимуть майже 50% канадських біткоїн-банкоматів.

«Ми постійно оцінюємо можливості для розвитку та розширення наших пропозицій. У межах активного масштабування нашої канадської та міжнародної мережі ми також раді оголосити про майбутні можливості: розширення спектра криптовалют, доступних у наших банкоматах, додатку Localcoin Wallet та можливості продавати біткоїни онлайн», – заявив генеральний директор Localcoin ATM Трістан Фонг.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Що потрібно знати про WonderFi

У липні 2023 року відбулося злиття трьох великих канадських бірж з торгівлі цифровими активами WonderFi, CoinSquare та CoinSmart. Новостворена компанія продовжила роботу під брендом WonderFi (найбільшої з трьох бірж). За очікуваннями, загальна кількість користувачів має зрости до 1,6 млн. Компанія представила нове рішення для цифрових платежів SmartPay у відповідь на збільшення попиту в цій сфері.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024