У Канаді користувачам біткоїн-банкоматів будуть доступні нові послуги

У Канаді користувачам біткоїн-банкоматів будуть доступні нові послуги

Це стане можливим завдяки співпраці компаній Localcoin ATM та Bitbuy.

Канадська фінтех-корпорація WonderFi, яку підтримує мільярдер Кевін О'Лірі, 18 вересня оголосила про стратегічне партнерство між компанією Bitbuy і постачальником біткоїн-банкоматів Localcoin ATM. Про це повідомляється на сторінці WonderFi у соцмережі X (Twitter).

Нова співпраця дозволить доповнити пропозиції банкоматів Localcoin по всій Канаді торговою платформою Bitbuy, яка в Канаді стала першою біржею, що отримала схвалення з боку регуляторів. Цим майданчиком сьогодні володіє корпорація WonderFi, яка придбала в січні 2023 року її материнську компанію First Ledger Corp. за $162 млн.

Localcoin управляє найбільшою мережею біткоїн-банкоматів у Канаді. Так, 900 банкоматів цієї компанії становлять близько 33% від загальної кількості пристроїв, встановлених територією країни. Загалом у Канаді працюють понад 2700 біткоїн-банкоматів, що ставить Канаду на друге місце після США за загальним числом таких пристроїв.

Завдяки новому партнерству послуги Bitbuy щодо роботи із цифровими активами охоплюватимуть майже 50% канадських біткоїн-банкоматів.

«Ми постійно оцінюємо можливості для розвитку та розширення наших пропозицій. У межах активного масштабування нашої канадської та міжнародної мережі ми також раді оголосити про майбутні можливості: розширення спектра криптовалют, доступних у наших банкоматах, додатку Localcoin Wallet та можливості продавати біткоїни онлайн», – заявив генеральний директор Localcoin ATM Трістан Фонг.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Що потрібно знати про WonderFi

У липні 2023 року відбулося злиття трьох великих канадських бірж з торгівлі цифровими активами WonderFi, CoinSquare та CoinSmart. Новостворена компанія продовжила роботу під брендом WonderFi (найбільшої з трьох бірж). За очікуваннями, загальна кількість користувачів має зрости до 1,6 млн. Компанія представила нове рішення для цифрових платежів SmartPay у відповідь на збільшення попиту в цій сфері.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023