FTX відновила приймання заявок на компенсацію

FTX відновила приймання заявок на компенсацію

Клієнти біржі мають час до 29 вересня, щоб подати заяву про відшкодування збитків. Однак поки що неясно, яку частину суми вони отримають.

Збанкрутіла біржа FTX відновила роботу свого порталу для приймання заявок на компенсації, роботу якого було припинено після хакерського злому компанії Kroll. Про це повідомляє CoinGape.

У серпні копання Kroll стала жертвою атаки фішингу, внаслідок якої зловмисники отримали несанкціонований доступ до файлів, що містять дані про клієнтів BlockFi, FTX і Genesis. При цьому в компанії Kroll запевнили, що ані паролі FTX, ані KYC-дані не були скомпрометовані.

Понад те, компанія FTX заявила про свої наміри посилити безпеку. Тепер, коли портал цілком готовий до роботи, біржа підтвердила включення додаткових протоколів безпеки.

Клієнти FTX мають час до 29 вересня, щоб подати до Kroll заяву про відшкодування збитків. Поки незрозуміло, яку суму вони отримають, проте суддя, що розглядає справу про банкрутство FTX, нещодавно затвердив план компанії з ліквідації цифрових активів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

FTX продасть свої біткоїни

Для погашення заборгованості перед кредиторами суд штату Делавер дозволив FTX продати свої цифрові активи на $4,3 млрд. Під час судового розгляду стало відомо, що вона все ще володіє активами на $7 млрд, у тому числі біткоїнами на $560 млн.

Крім того, біржа має намір хеджувати свої активи через інвестиційного радника, щоб зменшити ризики волатильності цін.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024