FTX відновила приймання заявок на компенсацію

FTX відновила приймання заявок на компенсацію

Клієнти біржі мають час до 29 вересня, щоб подати заяву про відшкодування збитків. Однак поки що неясно, яку частину суми вони отримають.

Збанкрутіла біржа FTX відновила роботу свого порталу для приймання заявок на компенсації, роботу якого було припинено після хакерського злому компанії Kroll. Про це повідомляє CoinGape.

У серпні копання Kroll стала жертвою атаки фішингу, внаслідок якої зловмисники отримали несанкціонований доступ до файлів, що містять дані про клієнтів BlockFi, FTX і Genesis. При цьому в компанії Kroll запевнили, що ані паролі FTX, ані KYC-дані не були скомпрометовані.

Понад те, компанія FTX заявила про свої наміри посилити безпеку. Тепер, коли портал цілком готовий до роботи, біржа підтвердила включення додаткових протоколів безпеки.

Клієнти FTX мають час до 29 вересня, щоб подати до Kroll заяву про відшкодування збитків. Поки незрозуміло, яку суму вони отримають, проте суддя, що розглядає справу про банкрутство FTX, нещодавно затвердив план компанії з ліквідації цифрових активів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

FTX продасть свої біткоїни

Для погашення заборгованості перед кредиторами суд штату Делавер дозволив FTX продати свої цифрові активи на $4,3 млрд. Під час судового розгляду стало відомо, що вона все ще володіє активами на $7 млрд, у тому числі біткоїнами на $560 млн.

Крім того, біржа має намір хеджувати свої активи через інвестиційного радника, щоб зменшити ризики волатильності цін.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023