Ексдиректор PayPal вбачає великий потенціал у Біткоїні

Ексдиректор PayPal вбачає великий потенціал у Біткоїні

Девід Маркус пообіцяв зробити все можливе для реалізації потенціалу Lightning Network.

Біткоїн може стати по-справжньому глобальною платіжною мережею. Про це заявив колишній президент PayPal та CEO платформи Lightspark Девід Маркус, передає Bitcoin Magazine.

За його словами, Біткоїн має розвиватися надалі, пропонуючи швидші, дешевші й ефективніші транзакції, що зробить його доступним для ширшої аудиторії. У своїй нинішній ролі генерального директора Lightspark він узяв на себе зобов'язання зробити все можливе, щоб повністю реалізувати потенціал Біткоїна через протокол другого рівня Lightning Network.

Маркус зазначив, що сьогодні існує проблема, пов'язана із регулюванням. Уряди різних країн світу уважно стежать за розвитком Біткоїн-індустрії, по-різному приймаючи та регулюючи її. Маркус визнав важливість співпраці з регулюючими органами для забезпечення відповідності та легітимності Біткоїна як глобального платіжного рішення.

Попри те, що попереду ще багато проблем, зокрема, технічних і нормативних перешкод, ідея використання Біткоїна як децентралізованого, ефективного та поширеного платіжного засобу здатна здійснити революцію у фінансовій галузі, зробивши транзакції швидшими та доступнішими в глобальному масштабі, додав Маркус.

Нововведення PayPal

Своєю чергою, стало відомо, що платіжна компанія PayPal додала нові послуги, пов'язані з цифровими активами. Зокрема, було запущено послугу Off Ramp, що дозволяє користувачам безперешкодно конвертувати біткоїни у фіатні валюти.

«Додавши послугу Off Ramps, користувачі біткоїн-гаманців у США зможуть конвертувати свої цифрові активи в долари США безпосередньо на баланс PayPal, щоби здійснювати покупки, надсилати, зберігати гроші або переказувати їх на банківську або дебетову картку», – йдеться у заяві компанії.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Продукти Lightspark

Компанія Девіда Маркуса Lightspark у травні 2023 року оголосила про випуск Wallet SDK – гаманця на основі Lightning Network. Цей продукт може використовуватися у будь-якому бізнесі та відрізняється простою інтеграцією. Також він спростить проведення платежів через мережу Lightning, дозволивши компаніям зосередитися на отриманні виняткового користувацького досвіду.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024