У Valkyrie вважають, що біткоїн-ETF схвалять у 2024 році

У Valkyrie вважають, що біткоїн-ETF схвалять у 2024 році

Топменеджмент компанії припускає, що SEC може схвалити запуск біржового фонду ще раніше – у жовтні 2023 року.

Схвалення спотових біткоїн-ETF з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) може стати реальністю вже в першому кварталі 2024 року. Про це заявив IT-директор Valkyrie Investments Стівен МакКларг в інтерв'ю Bloomberg.

За його словами, ймовірність схвалення Bitcoin ETF у жовтні становить 50%, що є найранішим терміном, коли фонд може отримати оцінку SEC.

На відміну від інших країн, які запустили ETF, США надто повільно запускає такі продукти через проблеми регулювання. Схвалення спотового біткоїн-ETF може відчинити двері для ширшого кола інвесторів, вважає МакКларг.

Він також прогнозує, що ринок біткоїна може зрости вдесятеро за рахунок інституційних інвестицій з боку пенсійних фондів та інших керуючих. Однак МакКларг визнає, що для того, щоб спотовий ETF на біткоїн став реальністю, потрібно подолати перешкоди, пов'язані з регулюванням. SEC, своєю чергою, непокоїть питання маніпулювання ринком рішень у галузі депозитарного обслуговування та захисту інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Критика з боку Ark Invest

Своєю чергою, представники компанії Ark Invest, яка також подавала заявку на схвалення спотового біткоїн-ETF, розкритикували політику США щодо Біткоїна.

Зокрема, в компанії заявили, що спроби підпорядкувати собі Біткоїн суперечать довгостроковим стратегічним інтересам.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023