У Valkyrie вважають, що біткоїн-ETF схвалять у 2024 році

У Valkyrie вважають, що біткоїн-ETF схвалять у 2024 році

Топменеджмент компанії припускає, що SEC може схвалити запуск біржового фонду ще раніше – у жовтні 2023 року.

Схвалення спотових біткоїн-ETF з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) може стати реальністю вже в першому кварталі 2024 року. Про це заявив IT-директор Valkyrie Investments Стівен МакКларг в інтерв'ю Bloomberg.

За його словами, ймовірність схвалення Bitcoin ETF у жовтні становить 50%, що є найранішим терміном, коли фонд може отримати оцінку SEC.

На відміну від інших країн, які запустили ETF, США надто повільно запускає такі продукти через проблеми регулювання. Схвалення спотового біткоїн-ETF може відчинити двері для ширшого кола інвесторів, вважає МакКларг.

Він також прогнозує, що ринок біткоїна може зрости вдесятеро за рахунок інституційних інвестицій з боку пенсійних фондів та інших керуючих. Однак МакКларг визнає, що для того, щоб спотовий ETF на біткоїн став реальністю, потрібно подолати перешкоди, пов'язані з регулюванням. SEC, своєю чергою, непокоїть питання маніпулювання ринком рішень у галузі депозитарного обслуговування та захисту інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Критика з боку Ark Invest

Своєю чергою, представники компанії Ark Invest, яка також подавала заявку на схвалення спотового біткоїн-ETF, розкритикували політику США щодо Біткоїна.

Зокрема, в компанії заявили, що спроби підпорядкувати собі Біткоїн суперечать довгостроковим стратегічним інтересам.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024