Nostr виставила на продаж свій домен за $5 млн

Nostr виставила на продаж свій домен за $5 млн

Співзасновник соцмережі Бен Арк придбав домен три роки тому за $5000, відтоді він надто подорожчав.

Команда розробників протоколу Nostr виставила на продаж домен nostr.com за $5 млн. Про це 5 вересня написав співзасновник проєкту Бен Арк на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишня Twitter).

«Продається Nostr точка com! $5 млн, пропозиція закінчується 20 вересня, після чого він перейде під керівництво LNbits Inc на три роки. У разі продажу я зобов'язуюсь передати 10% Fiatjaf та 10% на розвиток LNbits», – написав Арк.

Він також розповів, що придбав домен три роки тому за $5000 і з того часу його вартість зросла у понад тисячу разів. Nostr став досить популярним у Біткоїн-спільноті як децентралізований протокол, покликаний забезпечити стійку до цензури соціальну мережу.

Соціальна мережа, що працює на цьому протоколі, запустила мобільний застосунок Damus, доступний як в App Store, так і в Google Play.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Стосунки Apple і Nostr

У червні компанія Apple пригрозила видалити з App Store застосунок для соціальної мережі Nostr – Damus, через те що вона дозволяє користувачам переказувати один одному сатоші за контент, розміщений у застосунку. Технологічний гігант прирівняв це до продажу цифрового контенту.

6 липня було запущено новий сервіс Zapple Pay, який не має жодного відношення до Damus. І zaps можна активувати за допомогою емодзі.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023