Nostr виставила на продаж свій домен за $5 млн

Nostr виставила на продаж свій домен за $5 млн

Співзасновник соцмережі Бен Арк придбав домен три роки тому за $5000, відтоді він надто подорожчав.

Команда розробників протоколу Nostr виставила на продаж домен nostr.com за $5 млн. Про це 5 вересня написав співзасновник проєкту Бен Арк на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишня Twitter).

«Продається Nostr точка com! $5 млн, пропозиція закінчується 20 вересня, після чого він перейде під керівництво LNbits Inc на три роки. У разі продажу я зобов'язуюсь передати 10% Fiatjaf та 10% на розвиток LNbits», – написав Арк.

Він також розповів, що придбав домен три роки тому за $5000 і з того часу його вартість зросла у понад тисячу разів. Nostr став досить популярним у Біткоїн-спільноті як децентралізований протокол, покликаний забезпечити стійку до цензури соціальну мережу.

Соціальна мережа, що працює на цьому протоколі, запустила мобільний застосунок Damus, доступний як в App Store, так і в Google Play.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Стосунки Apple і Nostr

У червні компанія Apple пригрозила видалити з App Store застосунок для соціальної мережі Nostr – Damus, через те що вона дозволяє користувачам переказувати один одному сатоші за контент, розміщений у застосунку. Технологічний гігант прирівняв це до продажу цифрового контенту.

6 липня було запущено новий сервіс Zapple Pay, який не має жодного відношення до Damus. І zaps можна активувати за допомогою емодзі.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024