У США подовжити права водія або зареєструвати авто можна за BTC

У США подовжити права водія або зареєструвати авто можна за BTC

Це стало можливим завдяки співпраці Управління автотранспорту штату Колорадо із платіжною системою PayPal.

Жителі штату Колорадо для подовження прав водія, ідентифікаційних карт і реєстрації транспортних засобів тепер можуть розрахуватися з Управлінням автотранспорту (DMV) у біткоїнах та криптовалютах через платіжну систему PayPal. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«У DMV ми постійно шукаємо способи поліпшити обслуговування мешканців штату Колорадо та використовувати технології для надання наших послуг. Ця нова можливість оплати через інтернет криптовалютою – ще один спосіб, за допомогою якого DMV надає інноваційні та зручні послуги нашим клієнтам», – заявила старша директорка управління Електра Бастл.

Клієнти мають обрати варіант оплати у BTC, відтак їх перенаправить на сайт PayPal для завершення транзакції. Потім біткоїни конвертуються в долари, покриваючи загальну суму, що підлягає оплаті, а також відповідні збори, після чого перераховується у DMV.

Важливо зауважити, що у разі використання біткоїнів стягується комісія за обслуговування, що становить $1 + 1,83% від загальної суми зборів DMV. Крім того, PayPal може застосовувати свої власні збори. Зараз PayPal є єдиним провайдером, який приймає онлайн-платежі у DMV.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

PayPal та Ledger

Платіжна система PayPal також оголосила про співпрацю з виробником апаратних гаманців Ledger. Це партнерство спростить користувачам застосунку Ledger Live купівлю біткоїнів та криптовалют у США.

Щоб скористатися цією функцією, потрібно додати в застосунку рахунок на PayPal.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023