Розповідь про один з найгірших продажів біткоїнів

Розповідь про один з найгірших продажів біткоїнів

Bitcoin Magazine згадує один із найбільш невдалих продажів в історії ринку, коли невідомий продав 30 000 BTC лише за 0,03 долара за монету у 2010 році.

Біткоїн-ринок, що розвивається, є осередком безлічі історій про втрачені можливості та неймовірні угоди, однак лише деякі з них є настільки ж приголомшливими, як продаж біткоїна 30 серпня 2010 року.

У треді BitcoinTalk, виявленому істориком Біткоїна Пітом Ріццо, йдеться про те, як один із перших користувачів Біткоїна накопичив 30 000 BTC і продав їх всього по 0,03 долара за одиницю.

Продаж активу за ціною, нижчою від ринкової, приніс власнику чистими 900 доларів. Така ж кількість біткоїна, якби вона була продана сьогодні, коштувала б понад 810 млн доларів.

Розповідь про один з найгірших продажів біткоїнів

Мало хто міг передбачити стрімке зростання Біткоїна до 27 000 доларів у найближчі роки, однак, схоже, що продавець у цьому випадку міг бути зацікавлений у спростуванні того, що криптовалюта взагалі працюватиме.

Хоча це тільки припущення, в треді вказується, що учасники ринку в той час вважали, що продавцем був Вільям «Nenolod» Піткок, співробітник центру обробки даних, який, як кажуть, накопичив близько 100 000 BTC та продав їх у 2010 році.

Обговорюючи інший продаж у липні, він зазначив, що його мотивацією було спровокувати «банківський ажіотаж»: «Мета полягала в тому, щоб продемонструвати двома способами, що систему Біткоїна можна атакувати… і викликати спекуляції в економіці Біткоїна».

Хоча зв'язок між подіями не є доведеним, ця тема, захована в архівах одного з перших форумів користувачів Біткоїна, слугує капсулою часу, яка переносить читачів назад у той момент, коли справжній потенціал Біткоїна все ще був оповитий невизначеністю.

Для декого це може слугувати болючим нагадуванням про втрачені можливості, тоді як інші бачать тут свідчення незмінної привабливості, якої Біткоїн набував протягом багатьох років.

У будь-якому випадку, завдяки цьому продажу деякі біткоїнери-щасливчики отримали цінову пропозицію, яка зустрічається раз у житті.

Розповідь про один з найгірших продажів біткоїнів

Економічна реальність масштабування Економічна реальність масштабування Масштабувати Біткоїн не так просто, як змахнути чарівною паличкою – існують неминучі економічні реалії, з якими потрібно рахуватися, щоб досягти успіху. Майкл Матулеф 24 вересня 2023
Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Простір у блоці – це товар, який має високий попит на ринку, та безліч спільних рис із процесом джентрифікації на ринку нерухомості. Альберто Мера 23 вересня 2023
Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Botanix Labs розробила механізм для керування системою сайдчейну Біткоїна з двосторонньою прив'язкою та доказом частки, забезпеченим BTC. Шинобі 23 вересня 2023