Резерви біткоїн-бірж скоротилися до п'ятирічного мінімуму

Резерви біткоїн-бірж скоротилися до п'ятирічного мінімуму

На думку аналітиків, це може свідчити про відхід роздрібних інвесторів.

Сукупні резерви біткоїн-бірж станом на вівторок, 29 серпня, скоротилися до п'ятирічного мінімуму. Відповідні дані надав аналітичний сервіс GlassNode.

«Баланс на біржах щойно досяг п'ятирічного мінімуму в 2,24 млн BTC. Попередній п'ятирічний мінімум спостерігався 28 серпня 2023 року», – повідомили у Glassnode.

За даними іншої аналітичної платформи CryptoQuant, це може свідчити про відхід роздрібних інвесторів у період ведмежого тренду. Додатково на таку динаміку могли вплинути регулятивні заходи США щодо цифрових активів у поєднанні із завершенням банківської кризи у травні.

«Загалом ринок залишався млявим в очікуванні нового каталізатора, а загальна ліквідність ринку була низькою… Учасники, як і раніше, не зацікавлені в торгівлі, оскільки ринок чекає на каталізаторів», – наголосив аналітик Bernstein Гаутам Чхугані, передає CNBC.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Прогнози на вересень

Аналітик Том Данліві зазначає, що серпень і вересень є традиційно складним періодом для ринку. За його прогнозами, курс почне відновлюватися в останньому кварталі року.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023