Резерви біткоїн-бірж скоротилися до п'ятирічного мінімуму

Резерви біткоїн-бірж скоротилися до п'ятирічного мінімуму

На думку аналітиків, це може свідчити про відхід роздрібних інвесторів.

Сукупні резерви біткоїн-бірж станом на вівторок, 29 серпня, скоротилися до п'ятирічного мінімуму. Відповідні дані надав аналітичний сервіс GlassNode.

«Баланс на біржах щойно досяг п'ятирічного мінімуму в 2,24 млн BTC. Попередній п'ятирічний мінімум спостерігався 28 серпня 2023 року», – повідомили у Glassnode.

За даними іншої аналітичної платформи CryptoQuant, це може свідчити про відхід роздрібних інвесторів у період ведмежого тренду. Додатково на таку динаміку могли вплинути регулятивні заходи США щодо цифрових активів у поєднанні із завершенням банківської кризи у травні.

«Загалом ринок залишався млявим в очікуванні нового каталізатора, а загальна ліквідність ринку була низькою… Учасники, як і раніше, не зацікавлені в торгівлі, оскільки ринок чекає на каталізаторів», – наголосив аналітик Bernstein Гаутам Чхугані, передає CNBC.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Прогнози на вересень

Аналітик Том Данліві зазначає, що серпень і вересень є традиційно складним періодом для ринку. За його прогнозами, курс почне відновлюватися в останньому кварталі року.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024