Клієнти FTX стали жертвами фішингової атаки

Клієнти FTX стали жертвами фішингової атаки

Внаслідок інциденту стався витік даних: стан рахунків, номери телефонів і домашні адреси.

Клієнти збанкрутілої біржі FTX нещодавно зазнали фішингової атаки. Про це повідомляє CoinDesk.

Внаслідок атаки стався витік персональних даних клієнтів, таких як залишки на рахунках, номери телефонів і домашні адреси. Крім того, постраждали клієнти й інших компаній-банкрутів – Genesis та BlockFi. Зазначається, що паролі до рахунків користувачів не постраждали, клієнтів попередили, щоб вони остерігалися шахраїв, які видають себе за учасників банкрутства.

«Вас було визначено як клієнта, який має право почати виведення цифрових активів зі свого рахунку в FTX. Виведення коштів здійснюватиметься у USDC відповідно до балансу цифрових активів на вашому гаманці на момент припинення роботи платформи. Тепер ви можете вивести кошти на зовнішній гаманець ERC20, натиснувши кнопку «Вивести зараз», – йшлося у фішинговому листі.

Підключення гаманця до такого фішингового листа, скоріше за все, призведе до втрати коштів, оскільки для здійснення переказу, найімовірніше, буде запрошено дані приватного ключа.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хакери скористалися вразливістю BTC-гаманців

Нещодавно виявлена вразливість у бібліотеці Libbitcoin Explorer 3.x дала можливість злочинцям викрасти $900 000 у біткоїнах. Libbitcoin – це інструмент біткоїн-гаманця, який розробники та валідатори іноді використовують для створення облікових записів. Згідно з офіційним сайтом компанії, його використовують Airbitz (мобільний гаманець), Bitprim (інтерфейс розробника), Blockchain Commons (децентралізований гаманець), Cancoin (децентралізована біржа) та інші застосунки.

Дослідники стверджують, що виявили вразливість, коли до них звернувся користувач Libbitcoin, чиї BTC таємниче зникли 21 липня. Пізніше стало відомо про інших постраждалих.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024