З'явилася нова ончейн-метрика Біткоїна

З'явилася нова ончейн-метрика Біткоїна

Новий метод, розроблений компаніями ARK Invest та Glassnode, визначає цінність «сплячих» BTC.

Компанії ARK Invest та Glassnode розробили нову схему аналізу показників блокчейну Біткоїна. Метод отримав назву Cointime Economics та вводить новий показник – коїнблок для відображення стану мережі, повідомляє Cointelegraph.

Cointime Economics може використовуватися для відображення економічного стану біткоїна замість обсягу пропозиції. На думку авторів дослідження Девіда Пьюелла з ARK Invest та Джеймса Чека з Glassnode, використання нової системи може поліпшити метрики оцінки та надати новий аналітичний інструмент для вимірювання активності BTC.

«Важливість одного біткоїна має змінюватися залежно від того, коли він востаннє переміщався. Наприклад, у разі переказу інформаційна цінність біткоїна, який не рухався протягом 10 років, буде вищою, ніж того, який не рухався протягом одного тижня», – зазначають дослідники.

Коїнблок – це базова одиниця, яка використовується для розрахунків. Він визначається множенням кількості BTC на кількість блоків (основна одиниця майнінгу), здобутих за той час, поки біткоїн простоював. Таким чином, коли відбувається переміщення давно «сплячого» біткоїна, це, швидше за все, дії ходлерів і китів, і тому вони більш значущі, ніж дії з нещодавно здобутим біткоїном.

«Якби, наприклад, два біткоїни не рухалися протягом семи блоків, а потім здійснили транзакцію, то було б знищено 14 коїнблоків. Таким чином, біткоїн, який зберігався довше, дає більшу кількість знищених коїнблоків, що вказує на більш високу активність», – повідомили дослідники.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів, що спали

16 серпня невідомий користувач переказав на нові адреси 1005 BTC. За даними Blockchair, в 2010 році 1005 BTC оцінювалися в $328, а на момент переміщення їхня вартість – понад $29 млн.

Ці біткоїни з великою ймовірністю були продані під час позабіржової торгівлі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024