CoinCorner допоможе впровадити BTC у готельний сервіс

CoinCorner допоможе впровадити BTC у готельний сервіс

Через платформу LollyPoS користувачі тепер можуть розрахуватися за їжу та напої в біткоїнах.

Біткоїн-біржа CoinCorner та розробник програмного забезпечення для готельного бізнесу Lolly об'єднали свої зусилля для впровадження функції BTC-платежів у платформу LollyPoS, використовуючи Lightning Network. Про це пише Bitcoin Magazine.

Завдяки цьому співробітництву платформа LollyPoS тепер може обробляти біткоїн-платежі за їжу та напої на додаток до традиційних способів оплати, таких як готівка та картки.

Під час вибору способу оплати на касі покупці можуть обрати кнопку оплати CoinCorner, відтак з'явиться QR-код на задньому дисплеї. Цей QR-код дозволяє покупцям ініціювати платіж через мережу Lightning – рішення другого рівня, призначене для більш швидких та економічних транзакцій з використанням біткоїнів.

«Ми раді співпраці з компанією Lolly, завдяки якій біткоїн-платежі стануть доступні більшій кількості підприємств. Наявність в одному інтегрованому касовому апараті як біткоїн-платежів, так і традиційних способів оплати значно покращує інтерфейс користувача як для бізнесу, так і для клієнтів – до цього давно йшли», – сказав генеральний директор CoinCorner Денні Скотт.

Впровадження BTC-платежів у платформу LollyPoS не тільки демонструє визнання Біткоїна в індустрії, а й відкриває шлях до ширшого впровадження в готельному секторі.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Грошові перекази до Африки

Також завдяки партнерству CoinCorner із платформою Bitnob вдалося запустити у грудні 2022 року сервіс Send Globally, який дозволяє надсилати фунти стерлінгів або євро до Нігерії, Кенії та Гани безпосередньо на банківський рахунок, використовуючи мережу мікроплатежів Lightning Network.

Так, кошти клієнтів CoinCorner під час використання Send Globally конвертуються в біткоїн і через Lightning Network відправляються на Bitnob. Платформа одразу переводить їх у відповідну місцеву валюту: найри, шилінги чи седі.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024