CoinCorner допоможе впровадити BTC у готельний сервіс

CoinCorner допоможе впровадити BTC у готельний сервіс

Через платформу LollyPoS користувачі тепер можуть розрахуватися за їжу та напої в біткоїнах.

Біткоїн-біржа CoinCorner та розробник програмного забезпечення для готельного бізнесу Lolly об'єднали свої зусилля для впровадження функції BTC-платежів у платформу LollyPoS, використовуючи Lightning Network. Про це пише Bitcoin Magazine.

Завдяки цьому співробітництву платформа LollyPoS тепер може обробляти біткоїн-платежі за їжу та напої на додаток до традиційних способів оплати, таких як готівка та картки.

Під час вибору способу оплати на касі покупці можуть обрати кнопку оплати CoinCorner, відтак з'явиться QR-код на задньому дисплеї. Цей QR-код дозволяє покупцям ініціювати платіж через мережу Lightning – рішення другого рівня, призначене для більш швидких та економічних транзакцій з використанням біткоїнів.

«Ми раді співпраці з компанією Lolly, завдяки якій біткоїн-платежі стануть доступні більшій кількості підприємств. Наявність в одному інтегрованому касовому апараті як біткоїн-платежів, так і традиційних способів оплати значно покращує інтерфейс користувача як для бізнесу, так і для клієнтів – до цього давно йшли», – сказав генеральний директор CoinCorner Денні Скотт.

Впровадження BTC-платежів у платформу LollyPoS не тільки демонструє визнання Біткоїна в індустрії, а й відкриває шлях до ширшого впровадження в готельному секторі.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Грошові перекази до Африки

Також завдяки партнерству CoinCorner із платформою Bitnob вдалося запустити у грудні 2022 року сервіс Send Globally, який дозволяє надсилати фунти стерлінгів або євро до Нігерії, Кенії та Гани безпосередньо на банківський рахунок, використовуючи мережу мікроплатежів Lightning Network.

Так, кошти клієнтів CoinCorner під час використання Send Globally конвертуються в біткоїн і через Lightning Network відправляються на Bitnob. Платформа одразу переводить їх у відповідну місцеву валюту: найри, шилінги чи седі.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023