Квартальний прибуток BIT Mining Limited перевищив $74 млн

Квартальний прибуток BIT Mining Limited перевищив $74 млн

Порівняно з минулим роком дохідність компанії знизилася на понад $121 млн.

Дохід публічної майнінгової компанії BIT Mining Limited у другому кварталі становив $74,1 млн, що вище попереднього показника на $1,2 млн. Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

Якщо порівнювати показник з аналогічним періодом минулого року, то дохід компанії знизився на $121,4 млн. Найбільший внесок у виторг компанії за квартал вніс майнінговий пул – $65,9 млн. Крім нього, напрямами в бізнесі також є: самостійний майнінг, виробництво обладнання для видобутку BTC, послуги дата-центру.

Бізнес із видобутку криптовалют і сервіс хостингу надто постраждали від відключення дата-центру в Огайо з 24 квітня по 26 травня. Інцидент був викликаний проблемами партнера Viking Data Centers, який попри зобов'язання не сплатив рахунок за електроенергію. Внаслідок цього прибутковість дата-центру потужністю 82,5 МВт скоротилася на 39% порівняно з першим кварталом – до $3,6 млн.

Операційний хешрейт BIT Mining у мережі біткоїна становить 50,9 PH/s. Компанія змушена була відключити деякі пристрої. За три місяці вона видобула 22,6 BTC, що принесло виторг у $0,6 млн.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Загальна ситуація у майнінговій галузі

Із середини червня майнери перейшли до активного накопичення BTC. Ймовірно, цей тренд пов'язаний із покриттям операційних витрат до закінчення другого кварталу року.

Зараз баланси компаній, що спеціалізуються на видобутку біткоїнів, знову зростають і досягли 1,83 млн BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024