Квартальний прибуток BIT Mining Limited перевищив $74 млн

Квартальний прибуток BIT Mining Limited перевищив $74 млн

Порівняно з минулим роком дохідність компанії знизилася на понад $121 млн.

Дохід публічної майнінгової компанії BIT Mining Limited у другому кварталі становив $74,1 млн, що вище попереднього показника на $1,2 млн. Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

Якщо порівнювати показник з аналогічним періодом минулого року, то дохід компанії знизився на $121,4 млн. Найбільший внесок у виторг компанії за квартал вніс майнінговий пул – $65,9 млн. Крім нього, напрямами в бізнесі також є: самостійний майнінг, виробництво обладнання для видобутку BTC, послуги дата-центру.

Бізнес із видобутку криптовалют і сервіс хостингу надто постраждали від відключення дата-центру в Огайо з 24 квітня по 26 травня. Інцидент був викликаний проблемами партнера Viking Data Centers, який попри зобов'язання не сплатив рахунок за електроенергію. Внаслідок цього прибутковість дата-центру потужністю 82,5 МВт скоротилася на 39% порівняно з першим кварталом – до $3,6 млн.

Операційний хешрейт BIT Mining у мережі біткоїна становить 50,9 PH/s. Компанія змушена була відключити деякі пристрої. За три місяці вона видобула 22,6 BTC, що принесло виторг у $0,6 млн.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Загальна ситуація у майнінговій галузі

Із середини червня майнери перейшли до активного накопичення BTC. Ймовірно, цей тренд пов'язаний із покриттям операційних витрат до закінчення другого кварталу року.

Зараз баланси компаній, що спеціалізуються на видобутку біткоїнів, знову зростають і досягли 1,83 млн BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023