BitGo змогла залучити $100 млн додаткового фінансування

BitGo змогла залучити $100 млн додаткового фінансування

Ці кошти підуть на розширення глобальних можливостей компанії у сфері безпечного зберігання цифрових активів.

Провідна компанія у сфері зберігання біткоїнів BitGo оголосила в середу, 16 серпня, про успішне залучення $100 млн у межах раунду фінансування серії С, що дозволило збільшити її вартість до $1,75 млрд. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в соцмережі X (колишня Twitter).

Отримані кошти будуть спрямовані на розширення глобальних можливостей BitGo у сфері безпечного та регульованого зберігання гаманців та інфраструктурних рішень, а також на стратегічні придбання.

«Ми спостерігаємо зростання попиту на рішення у сфері регульованого зберігання не тільки у США, а й у глобальному масштабі. Ми дуже раді оголосити про залучення серії C обсягом $100 млн для задоволення зростаючих потреб і забезпечення безпечної та безперешкодної участі в екосистемі цифрових активів для організацій, брендів, монетних фондів та інших компаній», – заявив генеральний директор BitGo Майк Белш.

В умовах динамічної ринкової кон'юнктури BitGo з початку року демонструє зростання в усіх напрямах. На 60% збільшилася кількість нових клієнтів, на 20% – обсяг активів під зберіганням (AUC), на 200% – обсяг фіатних кастодіальних операцій, у 40 разів – обсяг активів, спрямованих на стейкінг. Примітно, що під керівництвом Джона Рея ІІІ компанія BitGo стала довіреним зберігачем коштів кредиторів FTX. Раніше компанія також була обрана як дистриб'ютор для кредиторів Mt.Gox.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

BitGo та Ordinals

Провайдер BitGo у березні 2023 року представив рішення щодо захисту записів Ordinals від випадкових переказів.

Нове рішення дозволяє користувачам додавати відстежування записів до будь-якого гарячого гаманця на BitGo. Це означає, що будь-яка транзакція, отримана на гаманець, перевірятиметься на наявність унікальних сатоші та заморожуватиметься, якщо вони є, щоб запобігти їхній втраті. Користувачі BitGo також зможуть безпечно надсилати такі сатоші на обрану ними адресу.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023