Клієнти біржі Dasset втратили доступ до своїх коштів

Клієнти біржі Dasset втратили доступ до своїх коштів

Користувачі вже кілька місяців не можуть вивести активи з торгового майданчика, при цьому відкрити рахунок на ньому досі можна.

Клієнти біржі Dasset, розташованої в Окленді (Нова Зеландія), втратили доступ до своїх коштів, а представник компанії сповістив про початок її ліквідації. Про проблеми біржі 14 серпня повідомило місцеве видання The Herald.

Згідно з повідомленням, деякі клієнти безуспішно намагаються вивести кошти вже кілька місяців.

У розмові з журналістами генеральний директор компанії Стівен Макаскілл пояснив, що Dasset не змогла знайти постачальника банківських послуг після того, як попередній провайдер припинив співпрацю з біржею у січні 2023 року. Макаскілл також повідомив, що компанія розпочала добровільну ліквідацію. Однак відкрити новий рахунок на Dasset, як і раніше, можна, а на офіційних акаунтах компанії в X (колишній Twitter) жодних новин про ліквідацію не з'явилося.

Тепер посилання на офіційний сайт Dasset веде на сторінку повідомлення юридичної фірми Grant Thornton про ліквідацію біржі. Цю компанію було призначено ліквідатором.

«За словами керівництва Dasset, значне зниження вартості активів та рівня торгів вплинуло на здатність біржі вести прибуткову торгівлю. Вирішили, що призначення ліквідаторів відповідає інтересам усіх зацікавлених сторін», – повідомили представники Grant Thornton.

Ця компанія має намір найближчими днями зв'язатися з усіма клієнтами і постачальниками та обіцяє, що головну увагу буде приділено забезпеченню та захисту активів Dasset.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми централізованих бірж

Користувачі, довіряючи свої кошти централізованим торговим майданчикам, стають вразливими перед атаками хакерів, помилками управління та регуляторними ризиками. Так, біржа Huobi зазнала фінансових збитків на $500 млн після поширення чуток про арешт її менеджерів у Китаї. Внаслідок цього вона змушена була активно розпродувати USDT для покриття своїх збитків, що призвело до того, що курс стейблкоїна трохи відхилився від паритету з доларом США.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024