Клієнти біржі Dasset втратили доступ до своїх коштів

Клієнти біржі Dasset втратили доступ до своїх коштів

Користувачі вже кілька місяців не можуть вивести активи з торгового майданчика, при цьому відкрити рахунок на ньому досі можна.

Клієнти біржі Dasset, розташованої в Окленді (Нова Зеландія), втратили доступ до своїх коштів, а представник компанії сповістив про початок її ліквідації. Про проблеми біржі 14 серпня повідомило місцеве видання The Herald.

Згідно з повідомленням, деякі клієнти безуспішно намагаються вивести кошти вже кілька місяців.

У розмові з журналістами генеральний директор компанії Стівен Макаскілл пояснив, що Dasset не змогла знайти постачальника банківських послуг після того, як попередній провайдер припинив співпрацю з біржею у січні 2023 року. Макаскілл також повідомив, що компанія розпочала добровільну ліквідацію. Однак відкрити новий рахунок на Dasset, як і раніше, можна, а на офіційних акаунтах компанії в X (колишній Twitter) жодних новин про ліквідацію не з'явилося.

Тепер посилання на офіційний сайт Dasset веде на сторінку повідомлення юридичної фірми Grant Thornton про ліквідацію біржі. Цю компанію було призначено ліквідатором.

«За словами керівництва Dasset, значне зниження вартості активів та рівня торгів вплинуло на здатність біржі вести прибуткову торгівлю. Вирішили, що призначення ліквідаторів відповідає інтересам усіх зацікавлених сторін», – повідомили представники Grant Thornton.

Ця компанія має намір найближчими днями зв'язатися з усіма клієнтами і постачальниками та обіцяє, що головну увагу буде приділено забезпеченню та захисту активів Dasset.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми централізованих бірж

Користувачі, довіряючи свої кошти централізованим торговим майданчикам, стають вразливими перед атаками хакерів, помилками управління та регуляторними ризиками. Так, біржа Huobi зазнала фінансових збитків на $500 млн після поширення чуток про арешт її менеджерів у Китаї. Внаслідок цього вона змушена була активно розпродувати USDT для покриття своїх збитків, що призвело до того, що курс стейблкоїна трохи відхилився від паритету з доларом США.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023