У Бразилії вводять оподаткування операцій із BTC

У Бразилії вводять оподаткування операцій із BTC

Оподатковуватимуться цифрові активи, що зберігаються за кордоном.

Бразильські парламентарі схвалили поправки до законопроєкту, який визнає цифрові валюти фінансовими активами, що дозволить їх оподатковувати від 15 до 22,5%. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, оподатковуватимуться цифрові активи, що зберігаються за кордоном, а також прибуток від коливань цін щодо фіатної валюти Бразилії.

За словами депутата Мерлонга Солано, перегляд спрямований на забезпечення рівного податкового режиму, оскільки зараз інвестиції за кордоном отримують нижчі податкові пільги.

Згідно з документом, цифрові активи, якими бразильці володіють за кордоном, підпадають під ті самі податкові правила, що й традиційні активи.

Заробіток за кордоном у розмірі до 6000 бразильських реалів ($1200) буде звільнено від оподаткування відповідно до нових правил. Доходи від 6000 до 50 000 реалів (близько $10 000) оподатковуються за ставкою 15%. У разі перевищення цього порога податок застосовуватиметься за ставкою 22,5%.

Згідно з правками до законопроєкту, зміни торкнуться лише бірж, які не мають офісів у Бразилії. На думку експертів у галузі права, нові правила можуть зробити місцеві біржі менш витратним варіантом для деяких інвесторів, здебільшого для тих, чий дохід перевищує верхню податкову планку. Крім того, закон може підвищити активність торгових майданчиків на національному рівні та залучити іноземних гравців до відкриття офісів у країні.

У країні працює низка глобальних біткоїн-бірж, включаючи Binance, Coinbase, Bitso та Crypto.com, а також місцеві гравці, такі як Mercado Bitcoin та Foxbit.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн у Латинській Америці

Нині використання біткоїна у Бразилії залишається досить нішевим явищем. Річ у тому, що офіційне регулювання цифрових активів у більшості країн Латинської Америки знаходиться на початковому етапі розвитку і не завжди розвивається в дружньому для Біткоїн-стартапів напрямі. Приміром, у сусідній з Бразилією Аргентині центробанк заборонив платіжним сервісам і провайдерам пропонувати транзакції біткоїна та криптовалют.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023