Індекс жадібності та страху сигналізує про зростання курсу BTC

Індекс жадібності та страху сигналізує про зростання курсу BTC

Розроблений компанією Matrixport показник натякнув на відродження бичачого тренду на ринку біткоїна.

Індекс жадібності та страху, розроблений компанією Matrixport, сигналізує про відродження бичачого тренду біткоїна. Про це повідомляє CoinDesk.

Індекс жадібності та страху вимірює настрої інвесторів, при цьому показники вище 90% свідчать про жадібність чи надмірний оптимізм, а нижче 10% – про крайній страх чи песимізм. Такі показники широко відстежуються, оскільки надлишковий оптимізм чи жадібність часто спостерігаються на вершинах ринку, а страх – на його дні.

Останні дані показують, що індекс Matrixport нещодавно піднявся з 30% до 60%.

«Схоже, що індекс досяг дна, тому що денний сигнал (сірий колір) вказує на стремління вгору. Після чотирьох тижнів консолідації цей індикатор є бичачим, і ціни на біткоїн можуть відновити висхідний тренд», – прокоментував керівник відділу досліджень та стратегії Matrixport Маркус Тілен.

Індекс жадібності та страху сигналізує про зростання курсу BTC
Індекс жадібності та страху від Matrixport. Джерело: CoinDesk

На тлі волатильності на традиційних ринках біткоїн вже кілька тижнів торгується між $28 000 і $30 000. На думку деяких аналітиків, каталізатором волатильності цін є майбутнє рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо заявок на спотові біржові фонди (ETF).

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Передумови бичачого тренду

Технічний патерн «золотий хрест» на ринку біткоїна сформувався попри певне зниження курсу BTC останнім часом.

Як відомо, динаміка активу за останні 50 днів виявилася кращою порівняно з 200 днями, що, ймовірно, передує стрімкому зростанню біткоїна.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024