Баланс BTC на біржах знизився до п'ятирічного мінімуму

Баланс BTC на біржах знизився до п'ятирічного мінімуму

Попередній мінімум було зафіксовано 24 липня.

Баланс біткоїнів на централізованих біржах досяг п'ятирічного мінімуму – 2,27 млн BTC. Відповідні дані у четвер, 10 серпня, надав аналітичний сервіс Glassnode.

Останнім часом трейдери почали активно виводити монети із централізованих бірж. Ще зовсім нещодавно, 24 липня, було зафіксовано мінімум з 2018 року на позначці 2,28 млн BTC. Тепер кількість біткоїнів на торгових майданчиках зменшилася ще більше – до 2,27 млн BTC.

За останній місяць спостерігалося поступове зниження частки пропозиції монет у прибутку через зниження курсу біткоїна. Проте нещодавно тренд змінився і понад 70% пропозиції монет стали прибутковими. Це означає, що поточна ринкова ціна вища за ту, за якою вони були придбані.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Які сьогодні проблеми у бірж

Поширення чуток про арешт менеджерів біржі Huobi у Китаї завдало біржі збитків на $500 млн. Торговий майданчик також змушений був активно продавати цифрові активи для покриття своїх збитків.

У результаті у користувачів виникли питання щодо достатності резервів Huobi, які, за деякими оцінками, вже впали на 30%.

На тлі цих новин з'явилися припущення щодо поглиблення кризи та неплатоспроможності, а відтак і банкрутства Huobi.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024