Баланс BTC на біржах знизився до п'ятирічного мінімуму

Баланс BTC на біржах знизився до п'ятирічного мінімуму

Попередній мінімум було зафіксовано 24 липня.

Баланс біткоїнів на централізованих біржах досяг п'ятирічного мінімуму – 2,27 млн BTC. Відповідні дані у четвер, 10 серпня, надав аналітичний сервіс Glassnode.

Останнім часом трейдери почали активно виводити монети із централізованих бірж. Ще зовсім нещодавно, 24 липня, було зафіксовано мінімум з 2018 року на позначці 2,28 млн BTC. Тепер кількість біткоїнів на торгових майданчиках зменшилася ще більше – до 2,27 млн BTC.

За останній місяць спостерігалося поступове зниження частки пропозиції монет у прибутку через зниження курсу біткоїна. Проте нещодавно тренд змінився і понад 70% пропозиції монет стали прибутковими. Це означає, що поточна ринкова ціна вища за ту, за якою вони були придбані.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Які сьогодні проблеми у бірж

Поширення чуток про арешт менеджерів біржі Huobi у Китаї завдало біржі збитків на $500 млн. Торговий майданчик також змушений був активно продавати цифрові активи для покриття своїх збитків.

У результаті у користувачів виникли питання щодо достатності резервів Huobi, які, за деякими оцінками, вже впали на 30%.

На тлі цих новин з'явилися припущення щодо поглиблення кризи та неплатоспроможності, а відтак і банкрутства Huobi.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023