Galaxy Digital відзвітувала про збиток у $46 млн

Galaxy Digital відзвітувала про збиток у $46 млн

Попри зростання виручки від майнінгу, компанія загалом фіксує негативний фінансовий результат.

Компанія Galaxy Digital Майка Новограца у другому кварталі 2023 року отримала чисті збитки у розмірі $46 млн. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

«У другому кварталі операційна діяльність Galaxy показала хороші результати на тлі невизначеності, що триває, та тиску з боку регулюючих органів, і ми продовжуємо керувати компанією, щоб задовольнити мінливі потреби наших клієнтів», – зазначив Новограц у своїй заяві.

Компанія Galaxy Digital займається кредитуванням, трейдингом, майнінгом і банківськими послугами.

Що стосується торгового бізнесу, то в умовах низької ліквідності та регуляторної невизначеності виторг Galaxy знизився на 54% порівняно з попереднім кварталом.

Варто зауважити, що виторг від майнінгу становив $15,4 млн, збільшившись на 51%. Зростання забезпечило підвищення доходу від операцій з видобутку BTC. Galaxy завершила квартал з хешрейтом близько 3,7 EH/s, що більш ніж на 20% вище за показник попереднього періоду. Приблизно 45% потужностей припадає на самостійний майнінг.

Компанія підтримувала середні витрати на видобуток одного біткоїна в діапазоні $9000–10 000. Однак вони не враховують загальнокорпоративних витрат і амортизацію обладнання.

У звітності компанії також йдеться про те, що кількість її контрагентів збільшилася за квартал на 30 і перевищила 1000. Однак лише близько 29% цих контрагентів є активними, що свідчить про доволі слабкий інтерес до ринку цифрових активів. Для порівняння: колишній керівник конкуруючої компанії повідомив, що активні контрагенти становили 9% від загальної кількості клієнтів його попередньої компанії.

Загальний негативний фінансовий результат за підсумками кварталу в Galaxy пояснили зниженням реалізованого прибутку від цифрових активів і нереалізованим збитком від інвестицій. Попри це засновник та CEO фірми Майк Новограц назвав хорошими операційні результати бізнесу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Майнінговий бізнес Galaxy Digital

Наприкінці минулого року Galaxy Digital вирішила придбати у Argo Blockchain майнінговий центр Helios у Техасі за $65 млн. На тлі тривалої кризи на ринку угода з Galaxy Digital стала останньою можливістю для Argo Blockchain уникнути банкрутства.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024