Galaxy Digital відзвітувала про збиток у $46 млн

Galaxy Digital відзвітувала про збиток у $46 млн

Попри зростання виручки від майнінгу, компанія загалом фіксує негативний фінансовий результат.

Компанія Galaxy Digital Майка Новограца у другому кварталі 2023 року отримала чисті збитки у розмірі $46 млн. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

«У другому кварталі операційна діяльність Galaxy показала хороші результати на тлі невизначеності, що триває, та тиску з боку регулюючих органів, і ми продовжуємо керувати компанією, щоб задовольнити мінливі потреби наших клієнтів», – зазначив Новограц у своїй заяві.

Компанія Galaxy Digital займається кредитуванням, трейдингом, майнінгом і банківськими послугами.

Що стосується торгового бізнесу, то в умовах низької ліквідності та регуляторної невизначеності виторг Galaxy знизився на 54% порівняно з попереднім кварталом.

Варто зауважити, що виторг від майнінгу становив $15,4 млн, збільшившись на 51%. Зростання забезпечило підвищення доходу від операцій з видобутку BTC. Galaxy завершила квартал з хешрейтом близько 3,7 EH/s, що більш ніж на 20% вище за показник попереднього періоду. Приблизно 45% потужностей припадає на самостійний майнінг.

Компанія підтримувала середні витрати на видобуток одного біткоїна в діапазоні $9000–10 000. Однак вони не враховують загальнокорпоративних витрат і амортизацію обладнання.

У звітності компанії також йдеться про те, що кількість її контрагентів збільшилася за квартал на 30 і перевищила 1000. Однак лише близько 29% цих контрагентів є активними, що свідчить про доволі слабкий інтерес до ринку цифрових активів. Для порівняння: колишній керівник конкуруючої компанії повідомив, що активні контрагенти становили 9% від загальної кількості клієнтів його попередньої компанії.

Загальний негативний фінансовий результат за підсумками кварталу в Galaxy пояснили зниженням реалізованого прибутку від цифрових активів і нереалізованим збитком від інвестицій. Попри це засновник та CEO фірми Майк Новограц назвав хорошими операційні результати бізнесу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Майнінговий бізнес Galaxy Digital

Наприкінці минулого року Galaxy Digital вирішила придбати у Argo Blockchain майнінговий центр Helios у Техасі за $65 млн. На тлі тривалої кризи на ринку угода з Galaxy Digital стала останньою можливістю для Argo Blockchain уникнути банкрутства.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023