У США представили законопроєкт, що посилює тиск на Біткоїн-індустрію

У США представили законопроєкт, що посилює тиск на Біткоїн-індустрію

Якщо документ затвердять, компанії, які працюють із цифровими активами, будуть зобов'язані повідомляти про транзакції на суму понад $10 000.

Американські сенатори повторно представили законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей із використанням цифрових активів, у якому підвищена увага приділяється майнерам і валідаторам. Про це повідомляє Forkast.

Якщо законопроєкт буде ухвалено, всі учасники індустрії будуть зобов'язані повідомляти про транзакції на суму понад $10 000. Автори документа – прихильники посилення регулювання галузі, сенатори Елізабет Воррен, Роджер Маршалл, Джо Манчін і Ліндсі Грем.

Перший варіант законопроєкту було презентовано у грудні, він вимагав від американських компаній дотримуватися тих самих правил «знай свого клієнта», що й банки, щоб запобігти відмиванню грошей. Палата цифрової торгівлі, виступаючи проти законопроєкту, наголосила, що пропозиція може перешкодити інноваціям у сфері цифрових активів.

«Правила FinCEN розроблені з метою охоплення організацій, які займаються традиційною фінансовою діяльністю, такою як приймання депозитів, видача кредитів, інші види кредитування чи фінансового посередництва. Валідатори та майнери цифрових активів, як правило, займаються технічною експлуатацією мереж і не надають клієнтам фінансових послуг», – додається у повідомленні.

У документі також йшлося про те, що реєстрація як фінансової установи призведе до значного збільшення витрат на дотримання вимог законодавства, що може призвести до відтоку талановитих розробників і технічних фахівців із США.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у США

27 липня Сенат у межах закону про повноваження у сфері національної оборони на 2024 рік ратифікував норму, спрямовану проти біткоїн-міксерів та установ, що беруть участь у торгівлі цифровими валютами.

Поправка була створена на основі положень закону про боротьбу з відмиванням цифрових активів, який був представлений ще у 2022 році, та закону про фінансові інновації, покликані встановити захист і запобігти подіям, аналогічним краху біржі FTX.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023