В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

Ліцензію регулятора видали компанії C-BASE, відповідну інформацію додано до електронного реєстру.

В Узбекистані обмінник C-BASE отримав ліцензію Національного агентства перспективних проєктів (НАПП). Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

НАПП відповідно до положення про порядок ліцензування діяльності провайдерів послуг у сфері обігу криптоактивів видало ліцензію на провадження діяльності компанії C-BASE, йдеться в офіційному повідомленні.

Відповідна інформація в установленому порядку додана до електронного реєстру ліцензій та є загальнодоступною.

Зазначимо, що C-BASE стала вже п'ятим обмінником, який отримав ліцензію у цій країні. Раніше ліцензію видали Crypto Trade Net, Crypto Market, Crypto Express та Cryptopay.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Узбекистані

Центробанк Узбекистану в лютому 2023 року заборонив використання коштів від продажу BTC на внутрішньому ринку, за винятком біткоїн-бірж.

Передбачається, що отримані кошти можуть бути використані таким чином: або вони повертаються на біткоїн-біржі для подальших торгових операцій, або виводяться на закордонні рахунки юридичних осіб. Використання з іншою метою забороняється.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023