В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

Ліцензію регулятора видали компанії C-BASE, відповідну інформацію додано до електронного реєстру.

В Узбекистані обмінник C-BASE отримав ліцензію Національного агентства перспективних проєктів (НАПП). Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

НАПП відповідно до положення про порядок ліцензування діяльності провайдерів послуг у сфері обігу криптоактивів видало ліцензію на провадження діяльності компанії C-BASE, йдеться в офіційному повідомленні.

Відповідна інформація в установленому порядку додана до електронного реєстру ліцензій та є загальнодоступною.

Зазначимо, що C-BASE стала вже п'ятим обмінником, який отримав ліцензію у цій країні. Раніше ліцензію видали Crypto Trade Net, Crypto Market, Crypto Express та Cryptopay.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Узбекистані

Центробанк Узбекистану в лютому 2023 року заборонив використання коштів від продажу BTC на внутрішньому ринку, за винятком біткоїн-бірж.

Передбачається, що отримані кошти можуть бути використані таким чином: або вони повертаються на біткоїн-біржі для подальших торгових операцій, або виводяться на закордонні рахунки юридичних осіб. Використання з іншою метою забороняється.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024