В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

В Узбекистані кількість легальних обмінників зросла до п'яти

Ліцензію регулятора видали компанії C-BASE, відповідну інформацію додано до електронного реєстру.

В Узбекистані обмінник C-BASE отримав ліцензію Національного агентства перспективних проєктів (НАПП). Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

НАПП відповідно до положення про порядок ліцензування діяльності провайдерів послуг у сфері обігу криптоактивів видало ліцензію на провадження діяльності компанії C-BASE, йдеться в офіційному повідомленні.

Відповідна інформація в установленому порядку додана до електронного реєстру ліцензій та є загальнодоступною.

Зазначимо, що C-BASE стала вже п'ятим обмінником, який отримав ліцензію у цій країні. Раніше ліцензію видали Crypto Trade Net, Crypto Market, Crypto Express та Cryptopay.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Узбекистані

Центробанк Узбекистану в лютому 2023 року заборонив використання коштів від продажу BTC на внутрішньому ринку, за винятком біткоїн-бірж.

Передбачається, що отримані кошти можуть бути використані таким чином: або вони повертаються на біткоїн-біржі для подальших торгових операцій, або виводяться на закордонні рахунки юридичних осіб. Використання з іншою метою забороняється.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024