Розробники Tether спростять майнінг BTC

Розробники Tether спростять майнінг BTC

Інноваційні інструменти призначені для майнерів WhatsMiner, AvalonMiner та Antminer.

Розробники Tether збираються випустити інноваційні бібліотеки JavaScript, призначені для полегшення майнінгу біткоїнів для таких пристроїв, як WhatsMiner, AvalonMiner та Antminer. Про це повідомляє Cointelegraph.

Головний технічний директор Bitfinex і Tether Паоло Ардоїно розповів, що в майбутньому деякі частини програмного забезпечення для майнінгу можуть бути доступні на платформах з відкритим вихідним кодом. Основною метою програмного забезпечення для майнінгу BTC є підвищення ефективності управління майнінговими потужностями, що приведе до підвищення ефективності операцій.

Ардоїно наголосив, що він є одним з основних розробників Moria, інструменту для оркестрування майнінгових ферм, і зазначив, що всі останні досягнення створюються з використанням технології Holepunch.

За його словами, Moria забезпечує зв'язок між компонентами екосистеми видобутку BTC, дозволяючи здійснювати взаємодію за допомогою оптимізованих, безпечних, стійких до атак та економічно ефективних засобів.

Ардоїно пояснив, що кожен майнер матиме унікальний відкритий або закритий ключ, що дозволить здійснювати зашифровану та захищену передачу даних через гіперядра та прийом команд через гіперрої. Такий підхід знижує складність конфігурації міжмережевих екранів, підвищує стійкість до збоїв, дозволяє легко реплікуватися між майданчиками та створює відчуття підвищеної ремонтопридатності та модульності порівняно з попередніми спробами.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерес Tether до BTC

Компанія Tether також заявила про свої плани інвестування в майнінгові потужності на території Уругваю. Зокрема, вона збирається співпрацювати з місцевою ліцензованою фірмою для створення джерел поновлюваної енергії та інфраструктури, що дозволить майнити біткоїни з нульовим викидом вуглецю, абсолютно не шкодячи довкіллю.

Для зміцнення своїх резервів Tether планує регулярно купувати біткоїни. Так, у другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 BTC.

Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023