MicroStrategy продовжує купувати біткоїни

MicroStrategy продовжує купувати біткоїни

Компанія придбала 467 BTC і планує купувати й надалі за рахунок продажу акцій на $750 млн.

Американська компанія MicroStrategy, яка займається розробленням програмного забезпечення, у липні купила ще 467 біткоїнів за $14,4 млн. Про це у себе в Twitter повідомив засновник компанії Майкл Сейлор.

Відомо, що окрім закупівлі біткоїнів минулого місяця компанія у другому кварталі придбала 12 333 BTC. Таким чином її резерви зросли до 152 800 біткоїнів (близько $4,5 млрд).

«Наша мета – знайти способи генерувати додаткові біткоїни для наших акціонерів і робити це або за рахунок грошового потоку від бізнесу, або за рахунок розумного фінансування акцій чи боргових зобов'язань, або за рахунок інших розумних операцій», – заявив Сейлор.

У заяві, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) 1 серпня, MicroStrategy повідомила про укладання угоди з трьома компаніями – Cowen and Company, Canaccord Genuity та Berenberg Capital – про продаж своїх звичайних акцій класу А. Угода має принести MicroStrategy до $750 млн. Виручені кошти, ймовірно, підуть на купівлю біткоїнів.

«Як і в попередніх програмах, ми можемо використовувати виручені кошти на загальнокорпоративні цілі, які охоплюють покупку BTC, а також викуп або погашення непогашеної заборгованості», – уточнив фінансовий директор MicroStrategy Ендрю Канг.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Визнання бізнес-стратегії MicroStrategy

Переваги інтеграції біткоїна в бізнес-модель, яку втілила компанія MicroStrategy, оцінив і визнав інвестиційний банк TD Cowen. Оскільки BTC є ефективним засобом збереження вартості, така стратегія компанії забезпечить їй стабільне зростання у довгостроковій перспективі.

Крім того, MicroStrategy додатково реалізує низку ініціатив, що сприяють створенню доданої вартості для акціонерів та бізнес-партнерів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023