Хакери обікрали паперовий біткоїн-гаманець

Хакери обікрали паперовий біткоїн-гаманець

Для створення закритих ключів користувач застосував інструмент walletgenerator.net, який міг бути скомпрометований.

У користувача Reddit хакери вкрали понад $3000 у біткоїнах з його паперового гаманця, який було згенеровано на автономному комп'ютері. Про це повідомляє Cointelegraph.

«Я згенерував свій ключ і роздрукував його на папері на автономному комп'ютері, переказав свої BTC на цей автономний гаманець і зберігав його у сейфі, ключ від якого є тільки в мене. Я вважав, що зберігаю їх одним із найнадійніших способів», – написав користувач.

Він додав, що для створення закритих ключів гаманця він використовував інструмент walletgenerator.net, в якому, як зазначають деякі користувачі, неодноразово знаходили вразливість.

Своєю чергою, директор з безпеки компанії CertiK Х'ю Брукс заявив, що користувачам слід двічі подумати, перш ніж використовувати генератор гаманців. За словами Брукса, такі генератори вже давно є найпоширенішим інструментом для злому.

Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Паперовий гаманець – це один із перших методів, які використовувалися для офлайн...
Bitcoin Magazine 03 квітня 2023

Які ще гаманці вдалося зламати

У травні стартап у галузі кібербезпеки Unciphered повідомив, що йому вдалося зламати холодний гаманець Trezor Model T виробництва Satoshi Labs.

Фахівці Unciphered продемонстрували вилучення seed-фрази з використанням апаратної вразливості, що базується на фізичному володінні пристроєм.

Апаратні гаманці, які зберігають закриті ключі в автономному режимі та призначені для захисту біткоїнів, зазвичай вважаються дуже безпечними. Однак у Unciphered заявили, що апаратні механізми безпеки Trezor Model T теоретично можна обійти, якщо хакер має T-гаманець.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023