Хакери обікрали паперовий біткоїн-гаманець

Хакери обікрали паперовий біткоїн-гаманець

Для створення закритих ключів користувач застосував інструмент walletgenerator.net, який міг бути скомпрометований.

У користувача Reddit хакери вкрали понад $3000 у біткоїнах з його паперового гаманця, який було згенеровано на автономному комп'ютері. Про це повідомляє Cointelegraph.

«Я згенерував свій ключ і роздрукував його на папері на автономному комп'ютері, переказав свої BTC на цей автономний гаманець і зберігав його у сейфі, ключ від якого є тільки в мене. Я вважав, що зберігаю їх одним із найнадійніших способів», – написав користувач.

Він додав, що для створення закритих ключів гаманця він використовував інструмент walletgenerator.net, в якому, як зазначають деякі користувачі, неодноразово знаходили вразливість.

Своєю чергою, директор з безпеки компанії CertiK Х'ю Брукс заявив, що користувачам слід двічі подумати, перш ніж використовувати генератор гаманців. За словами Брукса, такі генератори вже давно є найпоширенішим інструментом для злому.

Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Паперовий гаманець – це один із перших методів, які використовувалися для офлайн...
Bitcoin Magazine 03 квітня 2023

Які ще гаманці вдалося зламати

У травні стартап у галузі кібербезпеки Unciphered повідомив, що йому вдалося зламати холодний гаманець Trezor Model T виробництва Satoshi Labs.

Фахівці Unciphered продемонстрували вилучення seed-фрази з використанням апаратної вразливості, що базується на фізичному володінні пристроєм.

Апаратні гаманці, які зберігають закриті ключі в автономному режимі та призначені для захисту біткоїнів, зазвичай вважаються дуже безпечними. Однак у Unciphered заявили, що апаратні механізми безпеки Trezor Model T теоретично можна обійти, якщо хакер має T-гаманець.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024