У США зміниться регулювання цифрових валют

У США зміниться регулювання цифрових валют

Новий законопроєкт офіційно представили у Палаті представників

Республіканці у Палаті представників офіційно 20 липня представили законопроєкт, який має змінити роботу ринку цифрових валют у США. Про це повідомляє The Block.

Документ зобов'яже регуляторів ринків випустити правила, що визначають поняття «блокчейн» і «цифровий актив» у межах існуючого фінансового законодавства, та створити нові правила для бірж цифрових активів.

Згідно з понад 200-сторінковим законопроєктом, що отримав назву «Закон про фінансові інновації та технології XXI століття», Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) мають розробити правила для торгових платформ та бірж, орієнтовані на цифрові активи. Регулюючим органам буде заборонено встановлювати правила щодо того, як фізичні особи можуть самостійно володіти цифровими активами.

Проєкти, пов'язані з цифровими активами, не підлягатимуть традиційній реєстрації під час розміщення цінних паперів. Емітенти зможуть пропонувати токени на суму до $75 млн протягом року, але з обмеженнями на продаж неакредитованим інвесторам, до яких належить більшість покупців. Емітенти токенів, як і раніше, матимуть подавати інформацію до SEC, включаючи річні та піврічні звіти про проєкт, доки він не буде сертифікований регулюючими органами як децентралізований настільки, що токен перейде до розряду товарів.

Законопроєкт також містить формулювання, яке прямо забороняє змішування активів клієнтів, у чому, зокрема, серед іншого звинувачують біржу FTX, та інші вимоги щодо забезпечення збереження коштів і майна клієнтів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми з регулюванням у США

Через надто жорстке регулювання американська фондова біржа Nasdaq відмовилася від планів створення депозитарного сервісу для цифрових валют.

Ще у вересні 2022 року компанія збиралася створити інфраструктуру й отримати дозвіл регуляторів на надання послуг зі зберігання цифрових активів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023