ФРС запустила власну платіжну систему

ФРС запустила власну платіжну систему

FedNow Service може здійснювати миттєві грошові перекази цілодобово та не має відношення до CBDC.

Федеральна резервна система США (ФРС) запустила у четвер, 20 червня свою систему миттєвих платежів FedNow Service. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Мета нового сервісу – надати банкам і кредитним організаціям можливість здійснювати миттєві грошові перекази для своїх клієнтів. ФРС стверджує, що транзакції FedNow можуть здійснюватися цілодобово, 365 днів на рік.

«Федеральна резервна система створила сервіс FedNow, щоб у найближчі роки зробити повсякденні платежі швидшими та зручнішими. Згодом, коли дедалі більше банків вирішать використати цей новий інструмент, людина зможе негайно отримати зарплату, а компанія – миттєвий доступ до коштів під час оплати рахунку», – заявив голова ФРС Джером Павелл.

Чиновник також зазначив, що новий сервіс жодним чином пов'язаний із цифровою валютою центрального банку (CBDC).

«Він схожий на інші платіжні сервіси ФРС, такі як Fedwire та FedACH. FedNow Service не є ані формою валюти, ані кроком до відмови від будь-якої форми платежу, включаючи готівку», – сказав Павелл.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які переваги пропонує Lightning Network

Тим часом фінансові аналітики регулярно порівнюють традиційні платіжні системи з Lightning Network, відзначаючи колосальні переваги останньої. Зокрема, середня ставка комісії через Lightning Network становить 0,0029% від відправленої суми, що у тисячу разів дешевше, ніж у таких платіжних системах, як VISA або Mastercard.

Своєю чергою, традиційні платіжні системи стягують комісію в розмірі близько 2–3% за транзакцію, що робить їх дорогим і незручним інструментом для бізнесу порівняно з LN.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024