Кредитор Celsius продасть активи, щоб розрахуватися з інвесторами

Кредитор Celsius продасть активи, щоб розрахуватися з інвесторами

Компанія виставить на продаж стартап GK8, а отримані кошти підуть вкладникам на покриття судових витрат.

Збанкрутілий кредитор Celsius Network 17 липня зміг домовитися з інвесторами Серії B про розподіл $25 млн від продажу кастодіальної платформи GK8. Про це повідомляє Cointelegraph.

Згідно з домовленостями, $24 млн підуть на покриття судових витрат, а $1 млн, що залишиться, розділять серед вкладників.

«Угода завершує вельми спірне судове провадження й усуває одну з найбільших перешкод для виплат у розмірі $25 млн від продажу GK8, включаючи взаємну відмову від претензій», – йдеться в документі.

Інвестори Серії B – найбільші вкладники Celsius, після досягнутих угод вони просять суд продовжити процес банкрутства.

Celsius придбав ізраїльський стартап GK8 наприкінці 2021 року за $115 млн. Невдовзі проблемний кредитор був змушений продати GK8 у межах плану реструктуризації після краху в 2022 році.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Кому належать активи Celsius

13 червня 2022 року Celsius заморозила кошти клієнтів через жорсткі ринкові умови, а вже за місяць оголосила про банкрутство. Її звинуватили в організації фінансової піраміди та шахрайстві, а також невиплаті відсотків від прибутку в межах співробітництва.

У травні відбувся аукціон із продажу активів Celsius. Перемогу в торгах здобув консорціум Fahrenheit.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024