Кредитор Celsius продасть активи, щоб розрахуватися з інвесторами

Кредитор Celsius продасть активи, щоб розрахуватися з інвесторами

Компанія виставить на продаж стартап GK8, а отримані кошти підуть вкладникам на покриття судових витрат.

Збанкрутілий кредитор Celsius Network 17 липня зміг домовитися з інвесторами Серії B про розподіл $25 млн від продажу кастодіальної платформи GK8. Про це повідомляє Cointelegraph.

Згідно з домовленостями, $24 млн підуть на покриття судових витрат, а $1 млн, що залишиться, розділять серед вкладників.

«Угода завершує вельми спірне судове провадження й усуває одну з найбільших перешкод для виплат у розмірі $25 млн від продажу GK8, включаючи взаємну відмову від претензій», – йдеться в документі.

Інвестори Серії B – найбільші вкладники Celsius, після досягнутих угод вони просять суд продовжити процес банкрутства.

Celsius придбав ізраїльський стартап GK8 наприкінці 2021 року за $115 млн. Невдовзі проблемний кредитор був змушений продати GK8 у межах плану реструктуризації після краху в 2022 році.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Кому належать активи Celsius

13 червня 2022 року Celsius заморозила кошти клієнтів через жорсткі ринкові умови, а вже за місяць оголосила про банкрутство. Її звинуватили в організації фінансової піраміди та шахрайстві, а також невиплаті відсотків від прибутку в межах співробітництва.

У травні відбувся аукціон із продажу активів Celsius. Перемогу в торгах здобув консорціум Fahrenheit.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023