Активи Celsius купує консорціум Fahrenheit

Активи Celsius купує консорціум Fahrenheit

Fahrenheit має надати капітал, команду менеджерів і технології для створення та роботи нової компанії.

Перемогу в аукціоні з продажу активів лендингової платформи Celsius, що відбувся 25 травня, здобув консорціум Fahrenheit. Про це повідомляє Reuters.

До Fahrenheit входять такі учасники: Bitcoin Corp., Arrington Capital, Proof Group, Стівен Кокінос та інвестор Раві Каза. Також, за непідтвердженими даними, до групи входить і біржа Coinbase. Незабаром Fahrenheit надасть капітал, команду менеджерів і технології для створення та роботи нової компанії (NewCo), заявили в Celsius.

«Згідно з розробленим планом, клієнти Celsius володітимуть 100% статутного капіталу NewCo», – йдеться у повідомленні.

NewCo контролюватиметься новою радою директорів, більшість членів якої буде призначено кредиторами. Компанія управлятиме неліквідними активами, а також дебіторською заборгованістю платформи.

Остаточна ставка учасника-переможця невідома. Проте зазначимо, що нещодавно активи Celsius оцінювалися у $2 млрд. І це значно більше, ніж пропонувалося на ранньому етапі. Протягом наступних трьох днів консорціум має внести депозит на суму $10 млн, щоб підтвердити свою готовність брати участь в угоді.

Крах Celsius Network

Лендингова платформа Celsius була заснована ізраїльтянами Даніелем Леоном та Алексом Мішинським у 2017 році. Клієнтів заманювали високою (майже 20% річних) відсотковою ставкою, виплати за якою здійснювалися щотижня. Користувачів запевняли, що вклади в Celsius захищені, а ризики мінімальні.

Втім, 13 червня 2022 року Celsius заморозила кошти клієнтів через жорсткі ринкові умови, а вже за місяць оголосила про банкрутство. У липні її звинуватили в організації фінансової піраміди та шахрайстві, а також невиплаті відсотків від прибутку в межах співробітництва.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Криза на ринку

У другій половині 2022 року сталася серія банкрутств низки великих компаній, які працювали із цифровими активами, що в результаті спровокувало затяжну кризу на ринку, відлякнуло інвесторів і спричинило посилення регуляторного контролю над сектором.

Celsius, FTX, Voyager Digital, Three Arrows Capital, BlockFi впали один за одним за принципом доміно.

Вийшла нова версія Bitcoin Core Вийшла нова версія Bitcoin Core Оновлення розширює функціонал та безпеку програмного забезпечення, а також покращує користувацький інтерфейс. Дмитро Харьков 06 грудня 2023
Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023