Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Документ є збіркою пропозицій щодо регулювання сфери цифрових валют.

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробила рекомендації щодо глобальної нормативної бази для біткоїна та криптовалют. Про це повідомляється на сторінці організації у Twitter.

Зокрема, у документі переглянуто рекомендації щодо регулювання стейблкоїнів, а також внесено пропозиції для всіх цифрових активів.

Тепер будь-який емітент стейблкоїна повинен мати «орган управління». Це може бути одна чи кілька ідентифікованих та відповідальних юридичних або фізичних осіб, що має резервні активи в мінімальному співвідношенні 1:1 та дозвіл на роботу в кожній окремій юрисдикції.

На думку FSB, компанії мають відокремлювати цифрові активи клієнтів від власних коштів та чітко розділяти свої функції, щоб уникнути конфлікту інтересів. Регулятори, своєю чергою, мають забезпечувати транскордонне співробітництво щодо нагляду над учасниками промисловості.

Документ рекомендований країнам G-20, до кінця 2025 року FSB розгляне стан виконання рекомендацій.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мета рекомендацій

Крах проєкту Terra та біржі FTX у 2022 році продемонстрували потребу терміново усунути ризики у галузі. Консультативний орган при G20 взявся за розроблення глобальних стандартів для Біткоїн-індустрії. Мета розроблення полягає в тому, щоб утримувати компанії, які працюють із цифровими активами, у тих же межах, що й традиційні фінансові організації.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024