Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Документ є збіркою пропозицій щодо регулювання сфери цифрових валют.

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробила рекомендації щодо глобальної нормативної бази для біткоїна та криптовалют. Про це повідомляється на сторінці організації у Twitter.

Зокрема, у документі переглянуто рекомендації щодо регулювання стейблкоїнів, а також внесено пропозиції для всіх цифрових активів.

Тепер будь-який емітент стейблкоїна повинен мати «орган управління». Це може бути одна чи кілька ідентифікованих та відповідальних юридичних або фізичних осіб, що має резервні активи в мінімальному співвідношенні 1:1 та дозвіл на роботу в кожній окремій юрисдикції.

На думку FSB, компанії мають відокремлювати цифрові активи клієнтів від власних коштів та чітко розділяти свої функції, щоб уникнути конфлікту інтересів. Регулятори, своєю чергою, мають забезпечувати транскордонне співробітництво щодо нагляду над учасниками промисловості.

Документ рекомендований країнам G-20, до кінця 2025 року FSB розгляне стан виконання рекомендацій.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мета рекомендацій

Крах проєкту Terra та біржі FTX у 2022 році продемонстрували потребу терміново усунути ризики у галузі. Консультативний орган при G20 взявся за розроблення глобальних стандартів для Біткоїн-індустрії. Мета розроблення полягає в тому, щоб утримувати компанії, які працюють із цифровими активами, у тих же межах, що й традиційні фінансові організації.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023