Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Рада при G20 представила стандарти для Біткоїн-індустрії

Документ є збіркою пропозицій щодо регулювання сфери цифрових валют.

Міжнародна Рада з фінансової стабільності (FSB), яка є консультативним органом при G20, розробила рекомендації щодо глобальної нормативної бази для біткоїна та криптовалют. Про це повідомляється на сторінці організації у Twitter.

Зокрема, у документі переглянуто рекомендації щодо регулювання стейблкоїнів, а також внесено пропозиції для всіх цифрових активів.

Тепер будь-який емітент стейблкоїна повинен мати «орган управління». Це може бути одна чи кілька ідентифікованих та відповідальних юридичних або фізичних осіб, що має резервні активи в мінімальному співвідношенні 1:1 та дозвіл на роботу в кожній окремій юрисдикції.

На думку FSB, компанії мають відокремлювати цифрові активи клієнтів від власних коштів та чітко розділяти свої функції, щоб уникнути конфлікту інтересів. Регулятори, своєю чергою, мають забезпечувати транскордонне співробітництво щодо нагляду над учасниками промисловості.

Документ рекомендований країнам G-20, до кінця 2025 року FSB розгляне стан виконання рекомендацій.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мета рекомендацій

Крах проєкту Terra та біржі FTX у 2022 році продемонстрували потребу терміново усунути ризики у галузі. Консультативний орган при G20 взявся за розроблення глобальних стандартів для Біткоїн-індустрії. Мета розроблення полягає в тому, щоб утримувати компанії, які працюють із цифровими активами, у тих же межах, що й традиційні фінансові організації.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024